Про компанію

ХТО МИ?

Ми – компанія, яка вже 26 років активно росте і розвивається, надаючи комплексні послуги в області опалення, сантехніки, водопроводу і каналізації. Звернувшись до нас, Ви переконаєтесь, що «Унітех Бау»тм – це стабільність, професійний підхід та влучні рішення.

ДЛЯ КОГО МИ РОБИМО СВОЮ СПРАВУ?

Якщо Ви приватний клієнт – власник котеджу, або квартири, якщо Ви компанія, яка зацікавлена в інженерних рішеннях для: готелів, торгових центрів, ресторанів, автосалонів, заводів, логістичних центрів, спортивних, або оздоровчих комплексів.

«Унітех Бау»тм для Вас – це комплексна послуга з одних рук: від технічних консультацій, підбору обладнання, проектних робіт до поставки обладнання, монтажу та сервісних робіт. Ми маємо досвід реалізації цікавих та нестандартних об’єктів від невеличких квартир і до масштабних проектів, великої потужності.

ЦИФРИ РОЗКАЖУТЬ ПРО НАС

5000 Задоволених замовників 28 Торгово-розважальних центрів 12 Автосалонів і СТО 300 Приватних будинків 9 Резиденцій посольств 23 Логістичні комплекси 21 Банк 25 Концепцій унікальних інженерних об'єктів 80 Постачальниками зі світовим ім'ям 32 Заводи і промислові об'єкти 9 Оздоровчих і спортивних комплексів 10 Житлових комплексів

НАШІ ПАРТНЕРИ

Ми можемо пишатися багаторічним досвідом роботи з такими всесвітньовідомими брендами: Viessmann, Buderus, ETA Heiztechnik GmbH, ACV, Weishaupt, Wilo, Zehnder, Oventrop, Watts, Geberit, Hansgrohe, Keuco, Villeroy & Boch, Duscholux, Hansa, Dornbracht.

НАША КОМАНДА

це професіонали своєї справи, основний кістяк працює в компанії більше 10-15 років – це свідчить про злагодженість та єдність колективу
це «кузня кадрів», ми виховали понад 300 висококваліфікованих фахівців
це інтелектуальні рішення для сучасного життя

Довірте нам свій комфорт і Ви станете нашими постійними клієнтами!