Бренди / Опалення

Даний розділ знаходиться в розробці

Один з провідних виробників опалювальних, промислових, холодильних систем у світі ще з 1917 року. Промислова група Viessmann пропонує широкий діапазон опалювального обладнання потужністю від 1,5 до 120000 кВт виробництва Німеччини, для всіх сфер застосування, на всіх енергоносіях.

Німецька компанії Buderus - один з найбільших виробників опалювальної техніки в Європі. Компанія Buderus пропонує широкий спектр обладнання для систем опалення та гарячого водопостачання, а також забезпечує надійну сервісну та інформаційну підтримку. З Buderus Ви матимете ефективний обігрів і, в той же час, заощадите Ваші кошти.

Високоякісні німецькі системи від компанії Vaillant представлені на ринку опалення та вентиляції в Україні ще з 1990 року. Компанія Vaillant пропонує клієнтам у всьому світі широкий спектр енергозберігаючих систем опалення та вентиляції, що засновані на поновлюваних джерелах енергії.

Австрійська компанія ETA відома не тільки в Європі, але і в усьому світі за рахунок своїх висококласних автоматизованих котлів на твердому паливі. Компанія входить в число семи світових лідерів з виробництва твердопаливних котлів з високим ККД. «Унітех Бау» тм – є ексклюзивним представником австрійської компанії в Україні.

Компанія Watterkotte – піонер в області системних рішень на основі інноваційних теплових насосів, засновник якої створив та змонтував перший геотермальний тепловий насос в Німеччині. Обладнання від компанії Watterkotte вирізняється використанням відновлюваної енергії, що дозволяє створювати високоякісне та високоефективне обладнання.

Компанія Weishaupt виготовляє повністю автоматичні пальники з довгим строком експлуатації та гарантією європейської якості. Якщо Ви обрали пальники від компанії Weishaupt, Ви повністю використовуєте енергію палива, тим самим значно заощаджуєте Ваші витрати.

Компанія Wilo  — це виробник насосного обладнання для систем опалення, вентиляції та кондиціювання світового рівня. Обираючи насосне обладнання Wilo, Ви обираєте високу німецьку якість, що гарантує спеціальна система контролю.

Компанія Oventrop вже давно зарекомендувала себе як провідний виробник арматури для інженерних комунікацій. Якість та постійні інновації — є обов’язковими для компанії Oventrop, тому їх продукція однією з перших була сертифікована згідно DIN-EN- ISO.

Компанія Watts — в першу чергу відомий та надійний виробник арматури і компонентів, що відповідає високим німецьким стандартам якості та сучасним потребам ринку опалення, водопостачання, і водопідготовки.

Компанія Zehnder — провідний виробник насамперед дизайн-радіаторів і конвекторів преміум сегменту та компанія зі світовим ім’ям. Обладнання від Zehnder для тих, хто цінує поєднання німецької якості, стилю та прагне індивідуальності.

Компанія Kampmann  — відомий виробник висококласного та надійного опалювального та кліматичного обладнання, зокрема внутріпідлогових конвекторів, що завоювали чимало прихильників у світі за рахунок не тільки функціональності, але і довгого строку експлуатації.