Бренди / Сантехніка

Даний розділ знаходиться в розробці

Компанія Geberit – європейский лідер на ринку сантехнічних виробів. Компанія Geberit ніколи не зупиняється на здобутому та вдосконалює обладнання і встановлює все нові і нові стандарти на ринку сантехнічних виробів. Обладнання Geberit – це поєднання максимального комфорту, надійності та довгого строку експлуатації.

Компанія Duscholux – провідний швейцарський виробник сантехніки з 30-літним досвідом. Фірмовий стиль компанії вирізняється сучасним дизайном, використанням передових технологій та високою культурою обслуговування.

Компанія Keuco – німецький виробник не лише висококласних меблів, змішувачів та стильних аксесуарів, це індивідуальні комплексні рішення для бездоганного облаштування санвузлів приватних будинків, готелів, ресторанів, торгово-розважальних центрів.

Німецька компанія Burgbad – це эталон якості та стилю Вашої ванної кімнати. Burgbad – це все, що Вам потрібно для створення комфортного простору: від вишуканих меблів до аксесуарів. Асортимент продукції задовольнить навіть найвибагливіший смак та дозволить створити ексклюзивний простір.

Компанія Duravit – здивує Вас поєднанням ексклюзивного дизайну разом з функціональністю. Duravit, не зважаючи на еру автоматизації, все ще не відступає від застосування ручної праці. Коли мова йде про відмінну якість та високі стандарти, жодна машина не відтворить людської майстерності.

Компанія Keramag – авторитетний виробник на ринку сантехніки. Інноваційне покриття KeraTect – новітня розробка компанії дозволяє подовжити термін використання обладнання та спрощує догляд за ним. Крім того, Keramag – це сантехніка для досить широкого кола споживачів.

Компанія Villeroy&Boch – це вишуканість, неперевершений стиль та німецька надійність в одному флаконі. Villeroy&Boch – компанія-законодавець новітніх технологій та передового дизайну. З обладнанням від компанії Villeroy&Boch Ви матимете можливість повністю облаштувати Вашу ванну кімнату за останніми тенденціями та віяннями.

Стандарти компанії Hansgrohe – це досконалість форми та функціональність. Індивідуальність продукції від Hansgrohe – це непідвладність часу, навіть через 10 років таке обладнання не втратить своєї актуальності і буде радувати Вас довгим строком експлуатації.

Сантехнічне обладнання від компанії Hansa стане прикрасою Вашої ванної кімнати завдяки ергономічному дизайну та високим стандартам якості. Компанія Hansa акцентує свою увагу на зручності у користуванні, в той час як і на досконалості до найдрібніших деталей. Продукція Hansa була відзначена різними преміями за високе художнє оформлення.

Эксклюзив та бездоганна якість обладнання Dornbracht говорить сама за себе. Більше 50 років компанія Dornbracht виготовляє сантехнічнічне обладнання преміум-класу. Характерною рисою обладнання компанії – є безшумність роботи та регулювання температури потоку. Таке обладнання прослужить Вам щонайменше десятиліття.

Jörger – входить в топ всесвітньовідомих брендів-виробників сантехнічного обладнання, меблів для ванної кімнати та аксесуарів. Сміливий дизайн, елегантність, гармонічне поєднання високих стандартів якості та коштовних матеріалів – це все про приватне підприємство Jörger, продукція якого вдосконалюється за рахунок ручної праці.