Новини

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ВІД БЕЛЬГІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА «ACV»

У дружньому колі компанії «Унітех Бау» тм відбувся семінар-навчання від фірми «ACV» – бельгійського виробника, який з 1922 року спеціалізується на побутових і промислових системах обігріву, і обладнанні для гарячого водопостачання. На семінарі була відзначена ексклюзивна концепція від фірми «ACV» «Бак в баку», що забезпечує високі експлуатаційні показники баків для приготування гарячої води. Дана конструкція передбачає внутрішній бак з хвилястими стінками (в якому знаходиться санітарна вода, що нагрівається), який поміщений всередину гладкостінного бака з вуглецевої сталі. У проміжках між баками циркулює гріючий теплоносій.

Основні переваги даної конструкції такі:

- велика продуктивність по гарячій воді, в порівнянні зі «змійовиковим» баком аналогічного об’єму (бак об'ємом 200 л має таку ж потужність як і «змійовиковий» бак об'ємом 300 літрів в проточному режимі);

- рівномірний прогрів всього об’єму внутрішнього бака;

- самоочищення від накипу;

- надійність і довговічність.

Також на семінарі розглядалися конструктивні особливості котлів Delta і Heat master;.

Характерною рисою котлів Delta – є поєднання в одній конструкції концепції «бак в баку» і конденсаційного газового котла. Таким чином, досягається оптимальна ефективність установки, простота монтажу, потреба в мінімальній площі і оптимальний розподіл тепла на опалення і гаряче водопостачання.

Концепція Heat master відрізняється від Delta тим, що даний котел оснащений циркуляційним насосом, який забирає більш гарячий теплоносій зверхньої зони гріючої «сорочки» і направляє її в нижню, зазвичай більш прохолодну частину. Таким чином, гарантовано рівномірне температурне поле в об’ємі гріючого теплоносія. Завдяки цьому забезпечується високий коефіцієнт продуктивності по гарячій воді. Це робить можливим застосування даних котлів в промисловій та цивільній областях.

Завітайте до нас в офіс і ми підготуємо для Вас оптимальну пропозицію на базі надійного та ергономічного обладнання від ACV!