Властивою рисою мінімалізму – є використання невеликої кількості меблів та аксесуарів для створення простого, лаконічного, але в той же час функціонального та ергономічного простору Вашої ванної кімнати. Використання даного стилю буде особливо вигідним для невеликих ванних кімнат.

Впевненість, лаконічність, чіткість ліній – це все передбачає такий витончений стиль як хай-тек. Тут немає місця для різноманіття декору та мало функціональних аксесуарів, а глянцеві, металеві та дзеркальні поверхні – є чи не найголовнішими елементами стилю.

Постмодернізм – це той стиль, де можна сміливо експериментувати з набором аксесуарів, «яскравими плямами» та нестандартними елементами в інтер’єрі Вашої ванної кімнати. Це той стиль, де можна поєднати, на перший погляд, непоєднувані речі.

Для даного стилю характерне використання строгих геометричних ліній, хромованих елементів, скляних перегородок. Особливим і вирізняючим для стилю техно – є використання освітлення в незвичних місцях: струмені води, раковини.

Особливостями античного стилю – є поєднання строгості та розкоші в одному флаконі. Обов’язковим елементом – є використання лаконічних грецьких орнаментів та візерунків. Часто застосовуються аксесуари ручної роботи з золотим, або платиновим оздобленням.

Цей стиль вирізняться серед інших стриманою розкішшю і красою. Простота – це не про вікторіанський стиль, це скоріше поєднання декількох стилів в одному. Головним «must have» без якого Ви точно не обійдетесь, якщо Ви обрали для себе даний стиль, буде ванна на вишуканих ніжках.

Лаконічний та спокійний стиль, при цьому не позбавлений витонченості та шарму. Широко застосовуються відтінки, що гармонують і суворо витримані в одній кольоровій гаммі. Перевага надається частіше аксесуарам з золотим та бронзовим напиленням.

Ренесанс – це насамперед свобода і простір та домінування відтінків молочного, кремового та білого кольорів. Використання розкішних, зістарених меблів з античними орнаментами та різьбленнями, розкішних аксесуарів – характерна риса даного стилю.