Дизайнерська рушникосушка Zehnder Kazeane

Бренд: Zehnder

Приміщення: Ванна кімната

Принцип роботи: ГВП, Електричні

Фото

Загальні характеристики

Бренд: Zehnder

Приміщення: Ванна кімната

Принцип роботи: ГВП, Електричні

Додатково

Описання

Описання

Дизайнерська рушникосушка Zehnder Kazeane виділяється своєю неординарністю і екстравагантністю. Незважаючи на асиметричне діагональне розташування плоских труб, якщо придивитися, ви побачите одну або дві горизонтальні, в залежності від висоти радіатора, для зручного розвішування рушників. Рушникосушка багатогранна і завдяки різноманітності її складових: колектори приладу виготовлені зі сталевого D-образного профілю 30 х 40 мм, обрамлена Kazeane зверху і знизу квадратними трубами 30 х 30 мм, плетіння виготовлено з плоских сталевих труб розміром 70 х 8 мм. Нижнє підключення 4 х ½ “(внутрішня різьба), міжосьова відстань по центру N = 50 мм, можливе підключення по краях міжосьова відстань N = L – 49 мм, підключення для повітрявідводчика ½”. У стандартному виконанні рушникосушка забарвлюється в білий колір RAL 9016. Можливо виготовлення в іншому кольорі. Поставляється в упаковці готовою до монтажу в комплекті з кронштейнами для настінного кріплення.

 

Переваги

 • Широкий розмірний ряд
 • Різноманіття варіантів для розвішування рушників
 • Одна або дві, в залежності від висоти рушникосушки, горизонтально розташовані труби для більш зручного розвішування рушників
 • Приховані кронштейни для монтажу за широкими плоскими трубами
 • Тиск до 4 бар
 • Температура до 110 ° C

Електрична модель

Рушникосушки комплектуються вбудованим нагрівальним електропатрони RACY-C з дистанційним блоком управління. Електропатрон схвалений Німецькою електротехнічною асоціацією (VDE), надійно захищений від попадання бризок, розрахований на підключення в мережу 230 Вольт ± 10%, має мережевий шнур довжиною 1,2 м з євровилкою. Електропатрон RACY відповідає новим європейським нормам «Еко-дизайну». У стандартному виконанні рушникосушки фарбуються в колір RAL 9016, можливе виконання в іншому кольорі, а також хромоване виконання. Прилади постачаються заповненими негорючим теплоносієм, повністю готовими до підключення і експлуатації, в комплекті з необхідними кронштейнами в колір рушникосушки.

Електрична модель
union

Мене звати Ірина

Добридень!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково Вам допоможемо!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Узнать больше

  Оставьте, пожалуйста, контактную информацию
  и мы свяжемся с вами в ближайшее время
  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: