Газовий конденсаційний котел ELCO THISION L ECO

Описання Thision L ECO

Описання Thision L ECO

Газовий конденсаційний котел THISION L ECO потужністю від 66 до 133 кВт. Котел призначений для задоволення всіх потреб користувача. THISION L ECO створений з використанням новітніх високопродуктивних технологій, що дозволяють зменшити викиди в атмосферу, і складається з ретельно розроблених компонентів для забезпечення максимальної ефективності протягом усього життєвого циклу котла. Це дозволяє значно скоротити витрати на експлуатацію.

Низький рівень шуму до 53 дБ (А)

Вбудована каскадна система управління

Гнучка система зовнішнього управління: сигналом 0 – 10 В або по протоколу Open therm

Можливість різного підключення котлів з каскадом до 960 кВт

Переваги котлів Thision L ECO

 • Високоефективне горіння

Унікальний теплообмінник шестикутної форми, в поєднанні з вбудованим пальником, забезпечує максимальну ефективність горіння з мінімальним рівнем викидів NOx і CО. Двоступенева згорання: швидке охолодження димових газів до 1000 ° С для зменшення викидів NOx. Димові гази тривало знаходяться при підвищеній температурі для ефективного окислення CО до СО2.

 • Низький рівень споживання енергії

Вбудований модульований насос для кожного теплообмінника і системи енергоменеджменту допомагає отримати ККД до 110% з мінімальним споживанням енергії.

 • Теплообмінник з високолегованої сталі

Висока якість матеріалів гарантують максимальну ефективність на всьому терміні експлуатації котла, а також мінімальне технічне обслуговування.

 • Ефективна теплопередача

Спеціально розроблені гідравлічні колектори теплообмінників забезпечують турбулізацію потоків води для максимальної теплопередачі, при збереженні мінімально можливого гідравлічного опору.

 • Принцип максимальної ефективності

Швидкий стік конденсату за рахунок нахиленого розміщення теплообмінника при будь-яких режимах експлуатації забезпечує стабільно високий рівень теплоз’єму.

 • Надійний і міцний

Спеціально розроблені гладкі труби забезпечують поліпшену теплопередачу і забезпечують самоочищення котла.

 • Швидке обслуговування

Спеціально розроблена конструкція забезпечує легкий доступ до внутрішніх компонентів котла для швидкого і зручного обслуговування. Кріплення елементів дозволяє проводити їх заміну без інструментів за принципом “повернути і натиснути”, що робить звичайні завдання ще й швидкими.

 • Інтелектуальна конструкція

Пальники можуть бути легко вилучені з котла, забезпечуючи доступ до внутрішніх частин теплообмінника для швидкої і ефективної очистки, що значно скорочує час обслуговування.

 • Максимальна адаптивність

THISION L ECO поєднує високий рівень інноваційних технологій з високоякісними компонентами. Розроблений для застосування в складних умовах THISION L ECO забезпечує максимальну довговічність і ефективність протягом усього терміну служби.

 • Вбудований зворотній клапан димовидалення

Стандартно встановлений зворотній клапан дозволяє легко підключати системи димовидалення, без втрати залишкового напору вентилятора.

Переваги котлів Thision L ECO
union

Мене звати Ірина

Добридень!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково Вам допоможемо!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Узнать больше

  Оставьте, пожалуйста, контактную информацию
  и мы свяжемся с вами в ближайшее время
  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: