ДАХОВІ КОТЕЛЬНІ В ЦЕНТРІ СТОЛИЦІ

ДАХОВІ КОТЕЛЬНІ В ЦЕНТРІ СТОЛИЦІ

Нещодавно в журналі «Акватерм» була опублікована стаття від компанії «Унітех Бау» тм, присвячена даховим котельням в центрі столиці.

В даній статті коротко описані три цікаві в інженерному сенсі котельні, реалізовані в різні роки. Кожна котельня в своєму роді унікальна, але їх об’єднує спільне – всі вони розташовані високо над землею в верхній частині будівель.

Однією з проблем нового будівництва, особливо в районах історичної забудови і в центральній частині міст – є обмежені можливості старої інфраструктури по приєднаннюнових потужностей, як до теплоцентралі, так і до інших інженерних мереж. Нові об’єкти потребують автономних рішень, наприклад, власну котельню для опалення. Друга проблема – відсутність місця для будівництва окремих будинків для розміщення таких автономних систем. Але вихід є – потрібно інтегрувати такі системи в саму будівлю і розміщувати їх у верхній частині. Це досить специфічне завдання, проте, воно має своє рішення.

У статті висвітлені конструктивні особливості та нестандартні рішення щодо улаштування котелень та теплових пунктів для знакових об’єктів, таких як ТРЦ «Мандарин Плаза», БЦ «Парус», ТРЦ «Gulliver».

union

Мене звати Ірина

Добридень!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково Вам допоможемо!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Узнать больше

  Оставьте, пожалуйста, контактную информацию
  и мы свяжемся с вами в ближайшее время

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: