КОТЕЛЬНЯ НА БАЗІ КОТЛІВ RENDAMAX

КОТЕЛЬНЯ НА БАЗІ КОТЛІВ RENDAMAX

Одним з об’єктів, яким фірма «Унітех бау» тм відкрила літній сезон 2018 р.– є дахова котельня житлового будинку в м Києві. Один з багатьох десятків подібних об’єктів, які успішно реалізувала наша компанія. Однак, в будь-якому випадку, кожна котельня має свої особливості. Цей об’єкт особливо цінний для нас тим, що це унікальна котельня, де ми застосували котли марки Rendamax.

Будинок розташований в центральній, щільно забудованій частині Києва, побудований порівняно нещодавно – наприкінці 90-х років 20-го століття. Спочатку в будинку існувала котельня на базі звичайних конвективних котлів виробництва США. На момент установки це обладнання вважалося одним з найбільш прогресивних та економічних. Котельня розташована в блоці технічних приміщень, у верхній частині будівлі.

Оскільки даний блок має кілька рівнів, замовник вирішив перенести котельню з одного з нижніх рівнів – на верхній, таким чином, видаливши її з житлових приміщень. Також замовника цікавило і суто практичне питання: нова котельня має бути економічнішою від існуючої. А оскільки, як зазначалося вище, будівля розташована в центральній частині Києва, де екологічна ситуація «залишає бажати кращого», важливим був і екологічний фактор при виборі котлів.
Звичайно, постало питання про вибір типу котла. Застосування жаротрубних котлів ємнісного типу в даному випадку виключено, з огляду на те, що підняти і занести їх в заплановане приміщення котельні неможливо, зважаючи на висоту котельні над нульовою позначкою, і щільність міської забудови. Застосовувати каскад з безлічі компактних (настінних або підлогових) котлів малої потужності замовник не побажав, оскільки він чітко уявляв, які високі експлуатаційні витрати очікують його в майбутньому.

Вибір зупинився на котлах виробництва фірми Rendamax (Голландія). Основними причинами даного вибору були:

1. Високий ККД. Дані котли – конденсаційного типу, теплообмінник яких виконаний з нержавіючої сталі.

2. Гранично низькі викиди шкідливих речовин: СО – 9 мг/м 3 , NOx – 35 мг/м 3 -5-й клас викидів, що відповідає найсуворішим європейським нормам.

union

Мене звати Ірина

Добридень!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково Вам допоможемо!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Узнать больше

  Оставьте, пожалуйста, контактную информацию
  и мы свяжемся с вами в ближайшее время

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: