
Сьогодні ми хочемо показати вам, що ж таке припливно-витяжна канальна установка для квартири.
Отже, розглядатимемо це питання на прикладі однієї квартири.
Загальна площа квартири ~100 квадратних метрів. Три спальні кімнати, вітальня поєднана з кухнею, балкон, 2 санвузли і вбиральня. Висота в приміщенні приблизно 3 метри від бетонного перекриття до бетонної стелі.
Технічне завдання як завжди просте хочеться, щоб дихалося добре, зберегти максимальну висоту стелі , і щоб тихо працювала установка. Які ж функції виконує ця установка
В першу чергу, вона подає повітря в квартиру, що нормалізує роботу вентиляції в квартирі.
Друге завдання – очищення повітря від пилу. У квартиру потрапляє очищене повітря.
Третє завдання – підігрівання повітря в зимовий час. Установка забирає взимку повітря з температурою мінус 20 градусів. За рахунок електричного тену йде підігрівання до плюс 10-30 градусів, залежно від налаштувань на пульті управління.
⠀
Вимір відбувається в автоматичному режимі, за рахунок вбудованого канального датчика температури. Як ми виконуємо ці завдання
Повітропровід виходить з припливної установки і робиться розводка по усій квартирі. Подачу повітря робимо в спальні, вітальні та інших приміщеннях.
Зазвичай канали для подачі свіжого повітря виходять біля вікон. Таке рішення дозволить максимально міняти повітря в спальній кімнаті.
Одне з питань, яке часто ставиться, – на скільки опуститься стеля?
Стеля опуститися на 180мм мінімум. Але це усе, можна обіграти дизайнерськими рішеннями, і не обов’язково опускати її на такий рівень. Після усіх оздоблювальних робіт, виконується запуск самої припливно-витяжної установки, і налаштвання пульта та решіток, а також регулювання потоку по кімнатах.
Насолоджуємося удома чистим повітрям, навіть взимку
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |