Аксесуари KEUCO серія EDITION 400

Вид асесуарів: Для душу, Для туалету, Для умивальника, Рушникотримач

Категорії обладнання: Аксесуари

Фото

Загальні характеристики

Вид асесуарів: Для душу, Для туалету, Для умивальника, Рушникотримач

Категорії обладнання: Аксесуари

УМИВАЛЬНИК

УМИВАЛЬНИК

ЕЛЕГАНТНІСТЬ ДИЗАЙНУ АКСЕСУАРІВ

Витонченість та естетичність, функціональність та неперевершена якість – ось основні відмінності аксесуарів серії EDITION 400, що допомагають створити гармонійну атмосферу у ванній кімнаті. Аксесуари KEUCO відрізняються не лише практичністю, але елегантним зовнішнім виглядом. Дозатор рідкого мила та тримач склянки гармонійно доповнюють один одного. У поєднанні із чашею для дрібниць аксесуари створюють у ванній кімнаті неповторний затишок.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ РУШНИКІВ

ВСЕ ПІД РУКОЮ — ПРАКТИЧНИЙ ДИЗАЙН

Типова для KEUCO різноманітність виробів забезпечує багатий вибір для створення вишуканого інтер’єру ванної кімнати. KEUCO пропонує на вибір одинарні та подвійні гачки для рушників. Особливість подвійного гачка: рушник вішається ззаду, не порушуючи естетичний вигляд гачка.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ РУШНИКІВ
ПОЛИЦЯ ДЛЯ РУШНИКІВ

ПОЛИЦЯ ДЛЯ РУШНИКІВ

БЕЗМЕЖНА ГОСТИННІСТЬ

Для приватних та готельних ванних кімнат KEUCO розробила спеціальну полицю для рушників із вбудованим тримачем для рушників. Чотири кольори скла – антрацит, білий, кашемір і трюфель – гармонійно поєднуються з різними меблями для ванної кімнати KEUCO. Таке скло особливо привабливе для поціновувачів незвичайного.

ПОЛИЦЯ ДЛЯ ДУШУ

ДВА В ОДНОМУ

Виготовлена з високоякісного алюмінію полиця для душу має підвищену міцність і нечутлива до впливів зовнішніх факторів. Полиця має непомітний з першого погляду паз під скребок для згону води. Гармонійно вписуючись у дизайн, скребок запобігає падінню приладдя для душу.

ПОЛИЦЯ ДЛЯ ДУШУ
ТУАЛЕТ

ТУАЛЕТ

ЛАКОНІЧНІСТЬ І ЗРУЧНІТЬ

Аксесуари EDITION 400 для туалету гармонійно вписуються в загальний стиль інтер’єру ванної кімнати. Витончений дизайн тримача для туалетного паперу задає новий тон у класиці. Він може повертатися, відрізняється незвичайною елегантністю і буквально літає біля стіни. Настінний туалетний гарнітур підкуповує своїми маленькими секретами: зовні він виконаний із високоякісного сатинованого скла, а всередині ховається практична колба, що знімається. Туалетний йоржик надійно захований усередині колби під кришкою.

ДОСКОНАЛІСТЬ ОКРУГЛИХ ФОРМ

Аксесуарам для туалетної кімнати – різним тримачем для туалетного паперу з кришкою і без неї – притаманні високий ступінь функціональності та досконалість у кожній деталі. Завдяки своїм характерним масивним формам вони одночасно виступають як елемент дизайну на стіні.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: