Аксесуари KEUCO серія ELEGANCE

Вид асесуарів: Для душу, Для туалету, Для умивальника

Категорії обладнання: Аксесуари

Фото

Загальні характеристики

Вид асесуарів: Для душу, Для туалету, Для умивальника

Категорії обладнання: Аксесуари

УМИВАЛЬНИК

УМИВАЛЬНИК

ДОТИК ДО ДОСКОНАЛЬНОСТІ

Аксесуари серії ELEGANCE ідеальні навіть у найдрібніших деталях. У них елегантно поєднується естетика, ергономічність та простота догляду.

Продумані елементи конструкції збільшують функціональність. Наприклад, у мильниці передбачена кришталева чаша, яку можна вийняти для очищення. Дозатори рідкого мила та мильної піни доступні в різних виконаннях: як настільна модель, модель для вбудовування в умивальник або стільницю до умивальника, а також модель з елегантним тримачем для настінного монтажу.

Дозатор мильної піни з елегантним тримачем для настінного монтажу гармонійно впишеться в будь-який, навіть найвибагливіший інтер’єр. Склянка для зубних щіток виготовлена з матового кришталю.

Цілісний дизайн серії ELEGANCE відображений у продуманих деталях, як у подвійного поворотного тримача для рушників: його вбудований шарнір влаштований таким чином, що рушники завжди паралельні один одному. Естетично виглядають безшовний монолітний поручень і ручник-кільце. Функціональна полиця для ванної кімнати приваблює своєю елегантністю.

ФІРАНКИ ДЛЯ ДУШУ

БЕЗПЕКА І КОМФОРТ

Для кріплення фіранок для душу, так само як для поручнів у туалеті або в душовій зоні, розроблені естетичні рішення. Існуюче обладнання для ванної кімнати можна довільно поєднувати з цією системою.

ФІРАНКИ ДЛЯ ДУШУ
ТУАЛЕТ

ТУАЛЕТ

ЧІТКІСТЬ ЛІНІЙ

В аксесуарах для туалету серії ELEGANCE велике значення надається не лише дизайну, а й використанню високоякісних матеріалів.

Прикладом може бути фарфоровий контейнер для вологих серветок.

Завдяки своїм хромованим поверхням з чіткими лініями тримач для туалетного паперу та тримач для запасного рулону можна віднести до одного з найелегантніших у своєму класі. Велика товщина матеріалу надає їм виняткову жорсткість та солідний зовнішній вигляд.

СИСТЕМА ПОРУЧНІВ

КОМФОРТ І БЕЗПЕКА

Система елегантних поручнів серії ELEGANCE створює комфорт у ванній кімнаті. Існуюче обладнання для ванної кімнати можна довільно поєднувати з цією системою.

СИСТЕМА ПОРУЧНІВ
union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: