Аксесуари KEUCO серія PLAN

Вид асесуарів: Для душу, Для туалету, Для умивальника, Дозатор, Рушникотримач

Категорії обладнання: Аксесуари

Фото

Загальні характеристики

Вид асесуарів: Для душу, Для туалету, Для умивальника, Дозатор, Рушникотримач

Категорії обладнання: Аксесуари

УМИВАЛЬНИК

УМИВАЛЬНИК

ПРОДУМАНИЙ ДИЗАЙН ПОВСЯКДЕННИХ ПОМІЧНИКІВ

Аксессуары для умывальника отличают строгие линии и продуманная функциональность. Помимо таких классических изделий, как мыльница, держатель для стакана и полка, в серию PLAN входит дозатор жидкого мыла с практичным управлением одной рукой и съемным верхним стаканом для удобного наполнения.

ДОЗАТОР ПІНИ

ЗРУЧНА ЧИСТОТА

Безконтактна гігієна завдяки інфрачервоному датчику технічно підтримує на найвищому рівні розташований дозатор пінного мила для використання в приватних або напівгромадських приміщеннях. Постійно уникаючи кутів, гігієнічне рішення настільки ж привабливе, наскільки практично і легко очищається.

ДОЗАТОР ПІНИ
АКСЕСУАРИ ДЛЯ РУШНИКІВ

АКСЕСУАРИ ДЛЯ РУШНИКІВ

ПРОДУМАНА ЕЛЕГАНТНІСТЬ

Інноваційні та елегантні високоякісні аксесуари для рушників серії PLAN вигідно відрізняються своєю естетикою та функціональністю. Класичний асортимент з подвійного тримача для рушників, гачка для рушника та рушника для рушника-кільця доповнений масивним одинарним рушникотримачем.

ДУШ

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ У ДЕТАЛЯХ

Скільки дизайну та функціональності можна вкласти в аксесуари? Набагато більше, ніж можна побачити. Наприклад, у полицю для душу серії PLAN вбудований абсолютно непомітний скребок для згону води. Знімні частини полиці для душу можуть поставлятися в темно-сірому, світло-сірому або білому кольорі, а сама полиця, як і всі вироби цієї серії, доступна в глянцевому хромі, матовому алюмінії та нержавіючій сталі. На вибір зі скребком або без нього.

ДУШ
ТУАЛЕТ

ТУАЛЕТ

ВСЕ ПРОДУМАНО

Аксесуари серії PLAN у будинках по всьому світі пропонують заспокійливий бонус у вигляді розумного функціонального рішення. Нове відро для дрібного сміття об’ємом 5 літрів покладе край роздратуванню господарів через вміст, що залишається на увазі. Розумне, елегантне рішення, при якому внутрішня ємність з мішком накривається витонченою кришкою в хромі, нержавіючої сталі, алюмінію або білому кольорі. Таким чином, сміттєвий пакет не видно зовні.

Традиції серії PLAN продовжує спеціально розроблений для громадських будівель подвійний тримач для туалетного паперу із спеціальним стопором проти розмотування рулону. Ті, для кого важливий комфорт, зможуть гідно оцінити контейнер для вологих серветок з ущільнювальним кільцем, що забезпечує герметичність.

ДОЗАТОР ПІНИ ДЛЯ ГІГІЄНИ

ОСЬ ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ГІГІЄНА

Охорона здоров’я та гігієна йдуть рука об руку: дозатор гігієнічної піни використовується для виробництва вологого туалетного паперу та забезпечує абсолютно нове відчуття чистоти у повсякденному житті.

ДОЗАТОР ПІНИ ДЛЯ ГІГІЄНИ
ГОТЕЛІ

ГОТЕЛІ

СЛАВА ЯКОСТІ!

Завдяки своєму класичному зовнішньому вигляду, високій якості та довговічності аксесуари серії PLAN ідеально підходять для оснащення ванних кімнат у готелях преміум-класу. Вишукана полиця із безпечного ударостійкого скла пропонує гостям готелю достатньо місця для рушників.

Фен серії PLAN компанії KEUCO доповнює асортименти аксесуарів для готелю. Для більш швидкого сушіння та кращого догляду за волоссям фен оснащений функцією іонізації. Ще однією особливістю фена серії PLAN є велика потужність і продуктивність повітря при малому рівні шуму.

ГРОМАДСЬКІ БУДІВЛІ

ДОВГОТЕРКОВИЙ КОМФОРТ

У громадських будинках, де особлива увага приділяється міцності, зазвичай використовуються аксесуари з класичним дизайном. Тому проєктувальники та спеціалісти з монтажу часто вибирають серію PLAN. Дозатор паперових рушників та дозатор рідкого мила в настінному виконанні чудово поєднують у собі гігієнічність, зручність та бездоганний зовнішній вигляд.

ГРОМАДСЬКІ БУДІВЛІ
ДЕЗИНФІКУЮЧИЙ ДОЗАТОР ПІНИ

ДЕЗИНФІКУЮЧИЙ ДОЗАТОР ПІНИ

БЕЗПЕКА У НАПІВГРОМАДСЬКОМУ ПРОСТОРІ

Гігієна є важливим фактором у лікарнях, вестибюлях готелів, спа-салонах, медичних закладах та багатьох інших місцях, де використовуються дозатори дезінфікуючих піноматеріалів. KEUCO розробила комплексне гігієнічне рішення, яке переконує надійністю, якістю та багатьма практичними деталями та ефективно заощаджує час та кошти.

МОДЕЛЬ НАПОЛЬНОГО ДОЗАТОРА ДЕЗИНФІКУЮЧОГО ЗАСОБУ

СОЧЕТАНИЕ ГИГИЕНЫ И ДИЗАЙНА

Безконтактний дозатор дезінфікуючого засобу KEUCO PLAN для дезінфекції піною або рідким дезінфікуючим засобом доступний як практична модель стенду з акумулятором або живленням від мережі.

Він може використовуватися скрізь, де гігієна має першорядне значення, і ідеально підходить для всіх відвідуваних місць.

МОДЕЛЬ НАПОЛЬНОГО ДОЗАТОРА ДЕЗИНФІКУЮЧОГО ЗАСОБУ
ГІГІЄНА

ГІГІЄНА

ЧИСТИЙ ДИЗАЙН

Асортимент виробів KEUCO серії PLAN доповнює дозатор дезінфікуючого засобу із хрому або анодованого алюмінію сріблом. Управління подачею дезінфікуючого засобу здійснюється за допомогою важеля. За бажанням можна встановити піддон для збирання крапель. Дозатор підходить для різних ємностей європейського стандарту об’ємом 0,5 літри. Стильний аксесуар для приміщень загального користування.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: