Аксесуари KEUCO серія SMART.2

Категорії обладнання: Аксесуари

Вид асесуарів: Для душу, Для туалету, Для умивальника

Фото

Загальні характеристики

Категорії обладнання: Аксесуари

Вид асесуарів: Для душу, Для туалету, Для умивальника

ДОСТУПНИЙ ДИЗАЙН

ДОСТУПНИЙ ДИЗАЙН

KEUCO розробила спеціальну серію аксесуарів SMART.2 для окремих цільових груп. Універсальний дизайн та надійна якість ідеально відповідають вимогам архітекторів, планувальників та спеціалістів з монтажу. Розроблена дизайнерською студією Quintessence, м. Штутгарт, серія доступних за ціною виробів оптимально відповідає всім необхідним вимогам.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ УМИВАЛЬНИКА

ПРОСТОТА І ПРАКТИЧНІСТЬ

Аксесуари SMART.2 створюють комфортний простір умивальника. Тримач для склянок та мильниця виготовлені з високоякісного кришталю. Дозатор рідкого мила у білому непрозорому пластиковому флаконі зручний у користуванні.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ УМИВАЛЬНИКА

Рушникотримач допускає можливість встановлення скоби як зліва, так і праворуч від кронштейна. Тому перед встановленням необхідно визначити потрібну орієнтацію. Скоба вставляється з необхідної сторони і легко замикається без гвинтів та іншого кріплення.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ДУШУ

КОМФОРТ У ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ

При створенні аксесуарів для душу серії SMART.2 використовували нові матеріали та враховували нові функції. Місткий кошик для душу має високі краї, що не дозволяють банним приладдям впасти. Міцний поручень витримує навантаження до 115 кг. Асортимент доповнюють тримачі рушників шириною 600 і 800 мм і гачок для рушників.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ДУШУ
АКСЕСУАРИ ДЛЯ ТУАЛЕТУ

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ТУАЛЕТУ

ЗРУЧНІСТЬ МОНТАЖУ

Колба туалетного гарнітура виконана з білого пластику, що легко піддається очищенню. Скоба тримача для туалетного паперу може бути встановлена як з лівого, так і з правого боку. Залежно від конструктивних особливостей приміщення та звички скоба легко замикається в кронштейні з необхідного боку. Надійно та практично! До цього тримача ідеально підходить тримач для запасного рулону туалетного паперу.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: