Монтаж котелень у Києві та інших регіонах України

Така необхідність виникає у разі переоснащення застарілої котельні вашої будівлі на нове, більш економічне і продуктивне теплогенеруюче обладнання або при будівництві нової будівлі або групи будівель.

arrow

Особливості монтажних робіт зі встановлення котелень

Одним з основних напрямків, в якому працює компанія «Унітех Бау», є монтаж котельного обладнання: ціна послуг буде розрахована нашим інженером на підставі наданих вами вихідних даних. Якщо наша пропозиція зацікавить вас і з точки зору підходу до роботи, і з точки зору ціни, то на наступному етапі потрібен буде виїзд фахівців нашої компанії на об ‘єкт для вивчення об’ єкта, місця монтажу та уточнення нашої пропозиції.

Завдяки високій кваліфікації наших інженерів і багаторічному досвіду монтажників нашої фірми, ви можете розраховувати на надійну роботу і просту експлуатацію майбутньої системи. Ми пропонуємо монтаж котелень «під ключ», якісно виконуючи роботу будь-якої складності. Опис частини з побудованих нами об ‘єктів можна переглянути на сторінці Наші проекти нашого сайту.

Наша компанія здійснює монтаж промислового котельного обладнання, застосовуючи обладнання та матеріали, які виготовляють лідери в галузі виробництва опалювальної техніки.

Монтаж котельні: ціна питання

Фотография Монтаж котельной

Якщо вас цікавлять розцінки на монтаж котельного обладнання, звертайтеся до менеджерів компанії «Унітех Бау» для консультації. Фіксована вартість будівництва котельні відсутня, оскільки кожне замовлення ми розглядаємо окремо. Якщо вам знадобився монтаж котельні «під ключ», ціна послуг – це один з параметрів, важливих вам як клієнту. Але важливо розуміти і те, що ця послуга включає, чи є досвід реалізації такого роду об’єктів у вашого потенційного підрядника.

Від чого ще залежить ціна на будівництво котелень «під ключ»

Наш підхід – максимальна відкритість і коректність зобов ‘язань, які ми як компанія беремо на себе.

Ми займаємося установкою обладнання на об ‘єктах будь-якого масштабу, беремося за виконання проектів різної складності. Тому на будівництво котелень ціна встановлюється залежно від особливостей об ‘єкта, місцевості, типу котлів, потужності обладнання та комплектації.

Фотография Монтаж котельной промышленного объекта

Що входить у будівництво котелень установок

Якщо вас цікавить реконструкція або ремонт теплового обладнання, потрібно якісний монтаж: котельня – ключ до забезпечення теплом будь-якого промислового об ‘єкта, однак для цього її установку слід довіряти тільки спеціалізованим компаніям.

Ми реалізуємо монтаж котельних установок у кілька етапів:

 • Реалізуємо складальні роботи і встановлюємо головні частини – котли і пальникові установки. Передбачаємо місце, щоб полегшити доступ до обладнання.
 • Розміщуємо і виконуємо монтаж котельні: будівництво гідроколектора, насосів, електричних частин тощо.
 • Встановлюємо запірну арматуру і трубопроводи, ізолюємо їх.
 • Монтуємо систему внутрішнього електропостачання котельні.
 • Відпрацьовуємо автоматичну систему безпеки.
 • Монтуємо зовнішні та внутрішні мережі і газопроводи.
 • Тестуємо гідравлічну систему.
 • Здійснюємо пусконалагоджувальні роботи.

На цьому будівництво котелень буде закінчено. Врахуйте, що кожне замовлення індивідуальне, тому кількість етапів може відрізнятися, як і розцінки на майбутні монтажні роботи.

Монтаж котельного обладнання в Києві від «Унітех Бау»

Коли ми починаємо будівництво промислових котелень, ми дотримуємося всіх технологічних параметрів виробника, а також приписів, позначених інженерами ще на етапі проектування системи опалення. Завдяки цьому монтаж котельного обладнання виконується без помилок і порушень, що сприяє тривалому терміну експлуатації котлів і всього допоміжного обладнання. У тому числі буде забезпечена правильна робота всієї системи опалення об ‘єкта в цілому протягом усього терміну її служби.

До переліку наших послуг входять проектування, постачання обладнання та матеріалів, монтаж котельного обладнання, пусконалагодження та реєстрація звіту про пусконалагоджувальні роботи в контролюючих органах.

У всіх випадках будівництво котелень у Києві та в інших регіонах України виконується з урахуванням особливостей об ‘єкта і стадії будівництва, тому перелік майбутніх робіт може різнитися. На це також впливають особливості монтажу, об ‘єкта, технічних характеристик обладнання і так далі.

Ми зможемо побудувати котельню «під ключ» за вашими вимогами, забезпечивши її продуктивну роботу і швидку окупність обладнання. Телефонуйте нашим менеджерам і залишайте заявку на монтаж котелень в Україні.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: