Монтаж та експлуатація систем газопостачання

Коли етап розробки концепції отримання тепла для споруджуваного об ‘єкта і системи газопостачання, як однієї з важливих складових завершено, починається процес проектування. Готовий проект проходить експертизу та узгодження.

arrow

Потім можна переходити до етапу монтажу систем газопостачання, що вимагає отримання деяких спеціальних дозволів. Функції проектування, проходження погоджень проекту, його експертизи, отримання дозволів для початку монтажу устаткування систем газопостачання – це функції, які бере на себе компанія «Унітех Бау» як спеціалізована організація, обрана замовником будівництва.

Монтаж газового обладнання та систем газопостачання:

Фотография Монтаж систем внутреннего газоснабжения

Монтажні роботи за місцем прокладання газових магістралей розділяються на:

 • монтаж систем зовнішнього газопостачання
 • монтаж систем внутрішнього газопостачання

 

За типом прокладки можуть бути:

 • підземними;
 • надземними.

Монтаж та обслуговування устаткування і систем газопостачання

Найчастіше газові мережі виготовляють з пластикових труб, що з ‘єднуються методом теплового зварювання. Об ‘єкти соціального, громадського та комерційного призначення підключаються до мереж середнього тиску. У цих ситуаціях котельня буде підключатися до мереж середнього тиску і газопровід буде складатися з газопроводу середнього тиску, вузла редукування газу (найчастіше застосовується абревіатура ШРП) і газопроводу низького тиску. На ділянці газопроводу середнього тиску встановлюється вузол обліку газу. Оскільки розміщувати автономні газові котельні дозволяється на:

 • даху;
 • як окремі (що в умовах щільної міської забудови складно реалізовано);
 • прибудовані до будівлі (у деяких випадках);

то вузол обліку газу і ШРП частіше встановлюється на даху, на зовнішній стіні котельні. У вузол обліку будівлі входить газовий лічильник, а також коректор обсягів газу. Це пов ‘язано з тим, що при різному тиску і температурі одна і та ж кількість газу може мати різні обсяги. Основною деталлю вузла редукування є газовий редуктор. Крім нього до складу ШРП ще входять:

 • запобіжно-запірний клапан (ЗЗС);
 • запобіжно-скидний клапан (ЗСК);

функцією яких є захист редуктора і подальшого газопроводу низького тиску від ненормативного підвищення тиску в газопроводі середнього тиску, а також при поломці самого редуктора

Котельня. Монтаж сигналізації та датчиків безпеки

При монтажі обладнання і систем газопостачання на газопроводі низького тиску всередині котельні встановлюється сигналізація загазованості з датчиками на метан і чадний газ, а також клапан-відсікач, який перекриває подачу газу при спрацьовуванні сигналізатора загазованості, а також пожежної сигналізації.

Фотография Пример монтажа систем газоснабжения

Стадії монтажу та експлуатації систем газопостачання, документація

Процес монтажу обладнання та систем газопостачання на об ‘єкті завершується врізкою знову змонтованої газової мережі споруджуваного об’ єкта в існуючий магістральний колектор міської або селищної мережі.

Для запуску газопроводу в експлуатацію необхідно пройти процедуру узгодження виконавчої документації у відповідних службах.

Довіряючи виконання всіх цих робіт і супутніх процедур компанії “Унітех Бау” ви отримуєте надійного партнера, який пропрацював не одне десятиліття в даній вузькоспеціалізованій сфері, завжди виконує всі взяті на себе зобов ‘язання.

«Унітех Бау» – довіртеся професіоналам.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: