Особливості вакуумно-водостічної системи GEBERIT

arrow

Принцип роботи вакуумних водостоків заснований на фізиці і полягає у сифонному ефекті за умови, що система заповнена на 60-100%, тому діаметр труб для високої точності повинен розраховуватись за допомогою комп’ютерної програми. Система відрізняється оригінальністю системи кріплення трубопроводів зі сталі, фітингів та приймальних лійок, які розміщені на даху.

Падіння стовпа рідини у стояку сприяє утворенню розрідження в системі та потік води захоплюється з даху за собою. Спеціальна конструкція вирви перешкоджає попаданню повітря в систему. Через відсутність повітря у вакуумній зливовій каналізації пропускна здатність максимально висока при 100% заповненні трубопроводу по перерізу. Швидкість водного потоку збільшується вдесятеро порівняно з традиційною водостічної системою.

Якщо порівнювати з гравітаційною системою, відведення дощової води з дахів великих розмірів відбувається швидше за рахунок сифонної дії при значно меншому діаметрі труб, ніж традиційних. При монтуванні певний нахил у горизонтальних трубопроводах не потрібен – це дає можливість використовувати менше місця під дахом.

Монтаж вакуумних водостоків можливий на різних покрівлях: бітумних, металевих, ПВХ і ТПО-мембранах.

Монтаж системи відбувається без температурних компенсаторів способом жорсткого загортання за допомогою анкерних опор у досить великій кількості. Але через меншу кількість труб і стояків, а також зменшення їх діаметра обсяг монтажних робіт, а також їх вартість набагато нижча (приблизно на 30%), а її продуктивність – вища.

Зварювання труб виконується стиковим способом, тому система абсолютно герметична. За рахунок великих швидкостей води система здатна самоочищатися. Дрібне сміття, потрапляючи у вирву, втягується системою сильним потоком води внаслідок створення у трубопроводах негативного тиску.

Вирви сконструйовані спеціальним способом, завдяки якому відбувається заповнення труб водою на 100% і сифонний ефект. Під дією сили тяжіння починається рух стовпа рідини та виникає розрідження. У вищій точці стояка воно досягає максимального значення і поширюється до приймальної лійки горизонтальним колектором.

Складові вакуумно-водостічної системи:

фотография вакуумные водостоки ливневой канализации № 2
  • Покрівельні вирви в комплекті зі спеціальною антинад водоворотом — є пунктом входу води в систему;
  • труби та фітинги виготовлені з ПНД (поліетилену низького тиску) — з їх допомогою колектор, який розміщується під дахом, з’єднується із зовнішньою системою водозбору;
  • пакет професійних послуг – техпідтримка від виробника. Робота водовідведення залежить від чіткого з’єднання всіх частин, тому передбачає спеціальний рівень підготовки для проектування та монтажу системи.

Способи кріплення вакуумно-водостічної системи:

  1. Горизонтальне (передбачає мінімальну кількість точок кріплення до даху та попереднє складання окремих ланок за допомогою кріпильної системи Pluvia).
  2. Вертикальне (жорсткий монтаж із компенсаторними муфтами).

Колектор проходить до місця, де з’єднується з водостічних стояків. Кріплення не має на увазі кута нахилу, стояк з’єднується з колектором, який розташований під землею і відводить воду в каналізаційний водозбірник або спеціальний резервуар.

 

Механічні навантаження на анкерні опори через дію температурних змін на труби компенсує сталева п’ятиметрова шина — опорний профіль, який з’єднаний спеціальними елементами і кріпиться по всій довжині трубопроводів.

фотография вакуумные водостоки ливневой канализации № 1

Порядок встановлення анкерних опор на підставі трубопровідної системи:

фотография вакуумные водостоки ливневой канализации № 4
  • у самому кінці трубопровідної системи;
  • на кожному відводі та трійнику;
  • на трубопровідному колекторі;
  • по всьому трубопроводу через кожних 5 метрів;

 

Способи розташування анкерних опор:

  • використовуючи електрозварювальні муфти;
  • за допомогою електрозварювальних стрічок;
  • із застосуванням подвійних фланцевих втулок.

Дистанція між ковзними опорами:

діаметр труби (мм) 40-75 90 110 125 160 200 250 315
відстань (м) 0,8 0,9 1,1 1,25 1,6 2 1,7 1,7

 

Виробник передбачає:

  • розрахунок всіх матеріалів, місць кріплення, фасонних частин і кількості зварювальних з’єднань;
  • точну кількість воронок та оптимальну відстань між ними;

 

Високопрофесійні обчислення виконуються за допомогою спеціального програмного забезпечення та тривимірного проектування.

 

Сифонно-вакуумний водосток можна приєднати до традиційної системи та до зовнішніх мереж. Для того щоб приєднати сифонно-вакуумний водосток до зовнішніх мереж традиційної системи, вузли потрібно збільшити в діаметрі. Перехід із сифонного режиму до самопливного необхідно робити не ближче, ніж за 2 метри від колодязя.

фотография вакуумные водостоки ливневой канализации № 3
union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

    Дізнатися більше

    Залиште, будь ласка, контактну інформацію
    і ми зв'яжемося з вами найближчим часом





    Заполните короткую форму:





      Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: