Проектування та будівництво автономної каналізації

Системи каналізації становлять сукупність обладнання, мереж і споруд, створених для прийому і відведення (видалення) води через трубопроводи за межі об ‘єкта, що обслуговується.

arrow

Фахівці компанії «Унітех Бау» грамотно проконсультують і допоможуть вибрати технічні рішення щодо автономної каналізації, які будуть враховувати і малозрозумілі технічні тонкощі, і ваші власні уявлення про комфорт. Крім проектування системи зовнішньої та внутрішньої каналізації, підбору обладнання та матеріалів, ми запропонуємо також: монтаж і введення в експлуатацію всіх змонтованих каналізаційних систем.

Очисні споруди приватного будинку - облаштування каналізації

Фотография Проектирование автономной канализации №5

Проектування інженерних каналізаційних систем починають з отримання технічних умов, збору вихідних даних та формування технічного завдання з урахуванням побажань замовника. Далі розробляється проект, в якому прописується обраний варіант облаштування системи, обґрунтування такого вибору, продумується можливість розширення або зміни системи.

Монтаж каналізації: ухил та інші технічні аспекти

У проект включаються конструкторські та технологічні креслення з позначенням місця розташування автономної каналізації та ухилу всіх труб і сантехнічних пристроїв, з яких відводиться вода, а також баків для збору і очищення стічних вод.

У процесі проектування автономної каналізації інженер враховує безліч моментів, а саме:

 • місце розташування очисної системи;
 • яку кіль-сть людей буде обслуговувати автономна каналізація;
 • кількість і розташування санвузлів, побутової техніки та інших санітарно-технічних приладів, для яких необхідний відведення води.

Водопровід і каналізація - внутрішні і зовнішні системи

Процес монтажу автономної каналізаційної системи під ключ є досить складним рішенням. Крім створення докладного проекту та проведення всіх необхідних для цієї роботи розрахунків, потрібна наявність певних навичок, знань, а також обов ‘язкова наявність спеціалізованого обладнання.

Побудувати автономну каналізацію - це просто?

Для початку визначаємося з проектом, а після підбираємо необхідні матеріали та обладнання, наприклад труби каналізаційні (пвх), фітинги (для внутрішньої каналізації)

 

Спершу проводиться монтаж підземних споруд, після чого до них проводяться підводні магістралі. Для прокладання магістралей використовуються труби з чавуну або численних різновидів поліхлорвінілу (ПВХ). Конкретний варіант вибирається в залежності від місця їх прокладки, призначення, а також передбачуваного обсягу рідини, що відводиться.

Автономна каналізація приватного будинку: ціна, від чого залежить підсумкова вартість?

Монтаж каналізації ми можемо виконати як в новій будівлі, так і в вже експлуатованих приміщеннях в ході капітального ремонту, це звичайно також впливає на вартість каналізації. Крім того, кожен певний об’єкт володіє майже повною унікальністю, тому, щоб відповісти на питання про ціну, ми повинні враховувати відразу безліч факторів: площа, матеріали, складність автономної каналізаційної системи, септик (і все з ним пов ‘язане) тощо. Для приблизної або більш детальної оцінки – зателефонуйте нашим менеджерам! Вони професійно вас проконсультують від проектних кошторисів, до вартості труб і септика.

До речі, комплексне обслуговування наших клієнтів не завершується після закінчення монтажу системи. Для кожного комерційного підприємства наша компанія планує і пропонує програму регулярного технічного обслуговування, щоб допомогти замовнику підтримувати безвідмовну систему.

Компанія «Унітех Бау» надає індивідуальні умови кожному клієнту залежно від особливостей мереж на тому чи іншому об’єкті. Будемо раді проконсультувати вас в ракурсі планованого будівництва і запропонувати весь комплекс інженерних послуг, в якому у вас є потреба.

Наша злагоджена і спільна робота з вами, як із замовником, послужить гарантією безаварійної експлуатації об ‘єкта!

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: