Зовнішня зливова каналізація - все про проектування і монтаж вакуумних водостоків

arrow

Сучасною і пріоритетною системою дощової каналізації для плоских дахів є – вакуумна зливова каналізація. Завдяки влаштуванню внутрішнього відведення води з ‘являється можливість створення цікавого дизайну фасаду об’ єкта, якому не завадить розведення труб.

Система зливової каналізації спроектована за принципом вакуумно-сифонної дії. Складові системи:

 • фітинги і труби з ПНД
 • покрівельні воронки
 • опрацьована система кріплень

Вакуумна зливова каналізація, розрахунок якої проводять на стадії проектування, є досить складною системою. З цієї причини скласти схему самостійно – складно. Така робота має безліч нюансів і вимагає допомоги фахівця.

Проектування та розрахунок зливової каналізації

Вакуумные водостоки ливневой канализации

Однією з найбільш часто зустрічаються помилок на стадії установки системи зливової каналізації, є неправильний підбір елементів і згодом монтаж зливової каналізації.

 

Одним з істотних моментів, який не можна упускати з уваги, є питання «всмоктування води» (причиною якої є різність тиску). Щоб уникнути цієї проблеми слід враховувати такі умови:

 • погодні умови вашого регіону
 • розміри побудови
 • кіль-сть опадів, що випадають протягом року
 • покрівельний каркас і його особливості

 

Навіть якщо ви повністю впевнені в собі і своїх знаннях, враховуючи всі перераховані вище складності і нюанси, не варто ігнорувати консультацію фахівців. Це допоможе вам надалі уникнути непоправних помилок і повністю самостійно здійснити весь процес монтажу вакуумного водостоку.

Вакуумні водостоки - деякі важливі прийоми, методи

Існує ряд певних умов, що сприяють продовженню терміну служби зливової каналізації.

 1. Щоб уникнути замерзання вологи в холодну пору року і не засмітити систему, здійснюють установку спеціальних обігрівальних кабелів.
 2. Для прокладання між трубами використовують спеціальний звукоізоляційний матеріал, щоб усунути зайві шуми при зливі води.

 

І якщо додатковий, сторонній шум – це питання зручності і звички мешканців, то для повноцінної і довговічної роботи вакуумної водостічної системи важливі всі нюанси. Такий фактор, як низькі температури диктують свої умови і вносить додаткові корективи в процес монтажу зливової каналізації у вигляді прокладання обігрівальних кабелів.

 

Також варто враховувати, що зливова каналізація з більшою ймовірністю замерзне взимку в тому випадку, якщо внутрішню водостічну систему провести не по зовнішніх стінах, тому що взимку вони можуть промерзнути.
Монтаж зливової каналізації проводять з розрахунку: одна вирва на 0,75 м2 покрівлі.

Поширені помилки під час монтажу зливової каналізації

Новачки думають, що просто дізнавшись площу даху вже можна легко розрахувати кількість вирв, після чого залишиться підібрати труби і проект зливової каналізації готовий, що звичайно ж не так. Насправді існують ще безліч моментів, про які не слід забувати при прораховуванні, наприклад, тих же вирв:

 • можна поставити всього одну воронку, якщо немає перешкод для лінійного розширення жолоба, ну а якщо його довжина становить понад 12 метрів, то це питання вирішується установкою в кінці компенсуючої воронки;
 • воронки встановлюють з компенсаторами, коли збір опадів проводиться по всьому периметру даху;
 • кількість труб і вирв має збігатися;
 • величина труб підбирається виходячи з архітектурних особливостей будівлі (виступи і западини);
 • висота борту жолоби визначається виходячи з градуса нахилу покрівельної площини;
 • переріз труби внутрішнього стоку зливової каналізації розраховується виходячи з даних про можливі максимальні опади в регіоні за останні кілька років.

Компанія «Унітех Бау», це саме та компанія, яка допоможе вам якісно спроектувати, зробити правильний розрахунок і запропонувати краще рішення монтажу зливової каналізації вашого об ‘єкта.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: