Розробка концепцій газопостачання

arrow

Підготовка до будівництва об’єкта обов’язково продумується командою власника об’єкта, що будується, їх консультантами і підрядниками і починається з етапу проектування системи газопостачання.

Опрацювання такої концепції компанія «Унітех Бау» рекомендує проводити у комплексі: система газопостачання + власна котельня.

Саме такий підхід в аналізі можливих варіантів та їх вартості дозволяє знаходити оптимальні рішення щодо проектування газопостачання у ракурсі завдань, які ставить сама будівля з її функціональним призначенням та баченням інвестора.

Фотография ДБН газоснабжение

Варіант отримання тепла та гарячого постачання від місцевої (міської чи селищної) теплогенеруючої компанії необхідно врегулювати з такими рішеннями:

– можливості реалізації;

– Технічні особливості проектування газу;

– переваги та недоліки знайдених рішень;

– Розрахункова вартість газифікації промислових об’єктів.

Найчастіше варіант будівництва котельні з підвідною мережею газопостачання, виявляється кращим. І не завжди лише через нижчу вартість виробництва тепла та гарячої води власної котельні, а й завдяки порівнянню стартових капітальних витрат.

Етап розробки концепції газопостачання при виборі інвестором варіанта власної котельні логічно переходить, а часто і перетинається з етапом збору вихідних даних та отриманням технічних умов підключення.

Компанія «Унітех Бау» допомагає своїм потенційним клієнтам зібрати необхідні вихідні дані щодо газифікації промислових об’єктів, виконати розрахунки та правильно, технічно грамотно звернутися до відповідних інстанцій, супроводжуючи своїх клієнтів, або виконуючи цю роботу за них на підставі відповідної довіреності.

Проектування системи газопостачання при новій будові, реконструкції або капітальному ремонті відбувається у строго відповідно до «Державно будівельних норм», які були затверджені Указом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України та є обов’язковими до виконання.

Положення ДБН газопостачання включають:

 1. Проектування. Дані вказівки стосуються систем газопостачання, норм тиску газу, розрахунки, пов’язані з газопостачанням, що зачіпають зовнішні та внутрішні газопроводи, а також газорозподільні пункти. У цьому ж розділі та вимоги до газопроводу у складних інженерно-геологічних умовах
 2. Будівництво. Положення щодо норм правильного прокладання газопроводу (траншеї, зварювальні роботи, з’єднання, монтаж газопостачання, герметичність, ізоляція тощо); газифікація промислових об’єктів
 3. Експлуатація. У цьому розділі викладено вимоги щодо технічної експлуатації систем газопостачання.

Проектування та будівництво газових систем в Україні, крім ДБН газопостачання, регулюється ще низкою нормативних документів, серед яких — Будівельні норми та правила (СНіП газопостачання).

Фотография Проект газоснабжения для промышленности

СНиП газопостачання України регулюють та поширюються:

Фотография ДБН газоснабжение
 • на промисловий транспорт;
 • спорудження промислових підприємств;
 • виробничі будівлі;
 • теплові електростанції;
 • магістральні трубопроводи.

Проектування газових систем біля промислових підприємств здійснюється інженером проектувальником газопостачання. Тільки після відповідності проекту всім нормам (ДБН та СНіП газопостачання України) фахівці нашої компанії можуть розпочати монтаж обладнання та газопостачання.

Газифікація промислових об'єктів включає:

 • уведення мережі газопостачання на територію підприємства;
 • газопостачання між цехами об’єкта;
 • внутрішнє газопостачання (всередині цехів);
 • газовий розподільчий пункт та регуляторні установки;
 • встановлення приладів, які вимірюють витрати газу.

У технічних умовах прописуються всі технічні та організаційні особливості газопостачання. Поширеною практикою в нашій країні є включення до ТУ різноманітних реконструкцій, модернізацій та удосконалень міських газових магістралей та їх окремих елементів або вузлів та теплових мереж.

Від включених до ТУ «додаткових навантажень» серйозно залежить вартість майбутніх газових магістралей, зовнішніх та внутрішніх газопроводів, що підводять теплові мережі у разі підключення до міських мереж.

Знаючи особливості будівництва мереж газопостачання, наша компанія допомагає знаходити найбільш оптимальні технічні та організаційні рішення, значно заощаджуючи кошти своїх клієнтів.

Компанія «Унітех Бау» може бути вашим професійним партнером, який допоможе вам як власнику об’єкта, що будується, або команді, що керує будівництвом, прийняти вивірені рішення з проектування газових мереж і пройти від вашого імені всі необхідні на перших етапах інстанції.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: