ЧОМУ ТАК ВАЖЛИВО ОБСЛУГОВУВАТИ ВАШ КОТЕЛ?

Котли є основним обладнанням будь-якого будинку, ми щодня використовуємо їх для гарячого водопостачання та опалення, які є предметами першої необхідності. Але, незважаючи важливість цього обладнання, багато людей забувають обслуговувати свій котел, що означає, що надалі вони стикаються з несподіваними проблемами. Чому обслуговування котла так важливо?

Здоров’я

Взимку наявність теплого і комфортного будинку допоможе зберегти хороше здоров’я, коли погодні умови знаходяться на піку. Рекомендується, щоб температура у вашому будинку була мінімум 18 градусів, але в ідеалі – від 18 до 21 градуса для комфортного проживання. Однак чим нижче встановлена температура повітря або він не нагрівається взагалі, тим більше ви ризикуєте захворіти. Холод у приміщенні може вплинути на всіх, але найбільш вразливими є літні люди, маленькі діти, люди з хронічними захворюваннями. стани та вагітні. Якщо ви або ваша сім’я підпадаєте під одну з цих категорій, ще більш важливо, щоб ваш котел перебував у хорошому робочому стані.

Безпека

Під час обслуговування котла сервісний фахівець проводить кілька тестів, включаючи перевірку на наявність чадного газу. Окис вуглецю без кольору і запаху і тому не може бути виявлена людиною без відповідних приладів, що робить ваш будинок вразливим і негативно впливає на організм. Якщо у вашому котлі є навіть невеликий витік газу, ви можете почати відчувати ряд симптомів, через які ви відчуєте нездужання.

Несподівані витрати

Нікому не подобаються непередбачені витрати, особливо якщо ви не передбачили їх у бюджеті. Ціна заміни всього котла висока, тому не залишайте дрібні проблеми, які можуть перетворитися на щось більш неприємне. Як і у випадку з автомобілем, вам слід організувати щорічне обслуговування вашого котла. Якщо ваш котел зламається взимку, ви можете залишитися без гарячої води та опалення в найхолоднішу пору року – подвоєння витрат і відправка вас у режим паніки!

Комунальні витрати

Погано функціонуючий котел може підняти вам рахунки за комунальні послуги. Якщо ви знаєте, що ваш котел застарів, подбайте про нього, викликавши сервісного фахівця, перевіряйте його роботу щороку. Можливо, ви помітили, що ваші рахунки за комунальні послуги збільшилися, і споживання не залишилося колишнім, причиною може бути несправність вашого котла. Наприклад, зламаний термостат може не вимикатися, тоді це повинно означати, що ваші оплати будуть більшими, ніж зазвичай.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: