ЯКІ ПЕРЕВАГИ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ?

Вам колись набридало ходити по холодній підлозі щоранку? Можливо, ваші радіатори заважають дизайну інтер'єру? Що ж, одне з хороших рішень цих проблем - встановлення теплої підлоги. Хоча це може бути дорогим рішенням, часто вигода перевищує витрати. Читайте далі, щоб дізнатися про основні переваги встановлення теплої підлоги у вашому будинку.

Це енергоефективно

Однією з головних переваг установки теплої підлоги є його енергоефективність. Підлога із підігрівом, по суті, перетворює всю підлогу на один масивний радіатор, і, таким чином, тепло розподіляється більш рівномірно по будинку, а не через окремі ділянки завдяки радіаторам. Це означає менше втрат енергії, і ваш будинок буде залишатися теплим, навіть якщо у вас відкриті вікна і двері. Деякі джерела вказують, що тепла підлога може бути на 25% ефективніше звичайних радіаторів, так що ви можете заощадити гроші на рахунках.

Це може підвищити цінність вашого будинку

Підлога з підігрівом вважається ефективним способом обігріву вашого будинку і, як такі, можуть підвищити вартість вашої власності, коли справа доходить до продажу. Вже встановлена система теплої підлоги є великою перевагою для потенційних покупців, оскільки вони зможуть скоротити свої рахунки без первинних витрат на її установку.

Це зручно і відмінно підходить для дизайну

Підлоги з підігрівом дозволяють тримати ноги в теплі в холодні місяці. Більше немає причин швидко бігати холодними підлогами після душу, тому що вони занадто морозять ногиі; Ви зможете цілий рік ходити по дому босоніж.

Цей стиль опалення також означає, що вам більше не потрібні непривабливі радіатори, що дає вам більше місця на стіні для ваших дизайнерських ідей. Це також означає, що для малюків немає небезпеки спіткнутися, і якщо хтось все-таки впаде, у них немає шансів вдаритися об радіатор.

Зв’яжіться з компанією «Унітех Бау» в момент коли Ви будете планувати технічне оснащення вашого майбутнього будинку або квартири.

Для нас зігрітися – це не розкіш, а необхідність! З системою теплої підлоги, ще ніколи не було так тепло і просто.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: