ЯК ПІДТРИМУВАТИ ХОРОШУ ТЕМПЕРАТУРУ В БУДИНКУ, ЕКОНОМЛЯЧИ БЮДЖЕТ

Не секрет, що клімат у різних областях України буває непередбачуваним. Для багатьох такі перепади температури (вдень - вночі), можуть означати, що складно зрозуміти, обігрівати або не обігрівати ваш будинок. Наприклад, особливо з наближенням кінця осені і початку зимового періоду, ймовірно, буде прохолодно. Маючи це на увазі, компанія «Унітех Бау» вирішила скласти швидкий (і простий) порадник з підтримки температури у вашому будинку без навантаження на ваш бюджет.

Встановіть і використовуйте термостат

Якщо ви не знали, термостат – відмінний спосіб легко контролювати і регулювати температуру у вашому будинку. Відповідно до ст. 20 закону України «Про житлово-комунальні послуги», оптимальна температура для середнього будинку в Україні становить від 18 до 21 градуса; вище або нижче – існує ризик серцево-судинних і респіраторних захворювань. Однак буває складно підтримувати температуру в будинку, особливо якщо ви перебуваєте поза домом по роботі або в школі. Термостат можна легко відрегулювати, коли ви перебуваєте всередині, і ми рекомендуємо вимикати його або знижувати температуру, коли ви виходите з дому, щоб не витрачати зайву енергію.

Сприяйте добрій циркуляції повітря

Нові будинки зазвичай добре утеплені, щоб максимально зберегти тепло взимку, але іноді, в розпал виснажливої літньої температури, ваш будинок може здатися сауною. Не у всіх українських будинках є кондиціонер, тому вам потрібно просто звернутися до старої доброї матері-природи, щоб забезпечити хорошу циркуляцію повітря і зберегти відчуття свіжості в будинку. Докладіть узгоджених зусиль, щоб відкрити всі двері і вікна, коли ви перебуваєте в будинку, і в ті дні, коли здається, що ваш будинок має таку саму температуру поверхні, як сонце, чому б не встановити вентилятори?

Хороша циркуляція повітря також освіжить житлові приміщення, оскільки несвіже повітря може призводити до появи неприємних запахів.

Тримайте теплі речі під рукою

Коли приходить час прохолодної температури, наприклад, пізньої осені, пам’ятайте про затишні ковдри, щоб укутатися, коли стає прохолодно, або легку літню ковдру, щоб кинути на ліжко в розпал несподіваної спеки. Таким чином, ви можете зберігати затишок і прохолоду, не включаючи ваше опалення в будинку.

Якщо у вас є питання або проблеми з опаленням вашого будинку, фахівці «Унітех Бау» завжди готові допомогти.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: