Газовий котел Elco Trigon XL

Фото

Загальні характеристики

Завантажити

Опис ELCO Trigon XL модернізація Rendamax R600

Опис ELCO Trigon XL модернізація Rendamax R600

TRIGON XL представляє собою значний крок вперед в технології опалення. З гнучкою конфігурацією, інтелектуальною конструкцією і широким модельним рядом, котли ідеально підходять для автономних опалювальних систем. Прийшов час відкрити для себе нове покоління підлогових котлів.

Потужність 140-540 кВт
Низький рівень шуму до 59 дБ (А)
Компактні розміри і легка вага
Найвища ефективність до 109%
До 8 котлів в каскад
Розбірна конструкція котла

Основні особливості котлів ELCO TRIGON XL

 • Комплексні функції управління
  Інтуїтивно зрозумілий текстовий інтерфейс з інтегрованою функцією каскадного управління (до 8 котлів). Можливість установки додаткових модулів забезпечує просте підключення нагрівальних контурів, сонячних колекторів або зовнішніх джерел тепла.
 • Більш широке застосування
  Котли можуть працювати з тиском до 8 бар, що дозволяє застосовувати їх для висотних будівель без необхідності гідравлічного поділу системи. Температурний режим 30 ° С (подає / зворотна лінії) дозволяє спростити перехід від централізованих систем до автономним, отримуючи при цьому максимальну ефективність. Завдяки використанню водотрубний конструкції, котел має малий обсяг води, тому може бути легко встановлений на даху, що також забезпечує швидке і легке транспортування до місця установки.
 • Легке транспортування
  Котел поставляється з транспортними шасі, що дозволяє його легко переміщати до місця установки. Після доставки котла на місце можна регулювати висоту ніжок і встановити на них котел.
 • Компактні розміри
  Всі моделі призначені для проходу через стандартні двері шириною до 760 мм. Асортимент включає в себе сім моделей з двома типорозмірами по ширині.
 • Гнучка конфігурація
  Блок оглядового скла і електродів розпалу може бути змонтований на будь-яку бічну сторону котла Elco trigon, що дозволяє встановлювати котли з мінімальним зазором.
 • Простий у введенні в експлуатацію
  Інтегрована дросельна заслінка і заднє підключення димаря забезпечують зручне розташування для монтажу системи димовидалення
 • Унікальна преміксна пальника
  Пальник з глибокої модуляцією і водяним охолодженням має низьку температуру полум’я для забезпечення тривалого терміну служби зі стабільними характеристиками. Пальник з водяним охолодженням знижує температуру факела і оптимізує зони горіння, забезпечуючи вкрай низькі рівні викидів NOx і CО, які відповідають 6 класу вимог по NОх
  Водяне охолодження камери згорання
  Унікальний процес гідроформінгу запресовує труби охолодження в стінки топки, забезпечуючи максимально можливу теплопередачу.
 • Теплообмінник
  TRIGON® XL володіє теплообмінником з нержавіючої сталі, розробленим для складних умов роботи. Він спеціально сконструйований для забезпечення максимальної ефективності та довгого терміну служби. Технологія роботизованого лазерного зварювання забезпечує чудову передачу тепла від ребер до труб.
 • Висока ефективність на всьому терміні експлуатації
  Поєднання унікальної преміксності пальника, теплообмінника і інтелектуального управління, забезпечує Elco TRIGON® XL високу ефективність до 110% на всьому терміні експлуатації.

Основні особливості котлів ELCO TRIGON XL
Принцип роботи котла Elco TRIGON XL

Принцип роботи котла Elco TRIGON XL

Котел TRIGON XL є повністю регульованим. Блок управління котла автоматично адаптує коефіцієнт модуляції під теплове навантаження, необхідне системі. Це здійснюється регулюванням швидкості обертання вентилятора. В результаті перетворювальна система Whirlwind адаптує відношенню кількость газу до заданої швидкості вентилятора. Димові гази, що виникають в результаті згорання, надходять вниз через теплообмінник і залишають котел знизу, виходячи за допомогою бездротової технології димоходу. Оборотна вода з системи потрапляє в нижній відсік котла, в якому спостерігається найнижча температура димових газів. Вода подається вгору, через теплообмінник, і виходить до підключення лінії подачі. Робочий принцип поперечного потоку (вода – вгору, димовий газ – вниз) забезпечує найбільшу ефективність при процесі горіння.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: