Реалізовано проект мультизональної VRF-системи на базі обладнання COOPER&HUNTER CHV 5 в приватному будинку в с. Козин

Реалізовано проект мультизональної VRF-системи на базі обладнання COOPER&HUNTER CHV 5 в приватному будинку в с. Козин

Объект: частный дом 250 м2, с. Козин

Пожелание заказчика: обеспечить комфортную (180С – 220С) температуру в помещениях дома в теплое время года с возможностью обеспечения нагрева в межсезонье.

После анализа предоставленных от нас нескольких вариантов технических решений заказчик остановился на мультизональной системе кондиционирования.

Главными аргументами для него стала интересная цена и соответствие его техническому заданию.

Специалистами «Унитех Бау» была разработано схема кондиционирования на базе мультизональной VRF-системы COOPER&HUNTER,  в состав которой входит:

 • наружный блок Slim CHV-5S224SNMX2 с инверторным компрессором ALL DC холодильной мощностью 22,4кВт, мощностью нагрева – 24кВт;
 • внутренние настенные блоки CHV-5SW: 2,8 кВт – 5шт., 3,6 кВт – 1шт., 5,6 кВт – 1шт.

Такое решение позволяет получить комфортный уровень микроклимата в требуемых помещениях (кухня, спальни, детские), эффективно ассимилируя теплоизбытки  в т

Об’єкт: будинок 250 м2, с. Козин

Побажання замовника: забезпечити комфортну (180С – 220С) температуру у приміщеннях будинку у теплу пору року з можливістю забезпечення нагріву у міжсезоння.

Після аналізу наданих від нас кількох варіантів технічних рішень замовник зупинився на мультизональній системі кондиціювання.

Головними аргументами для нього стала цікава ціна та відповідність його технічному завданню.

Фахівцями «Унітех Бау» було розроблено схему кондиціювання на базі мультизональної VRF-системи COOPER&HUNTER, до складу якої входить:

 • зовнішній блок Slim CHV-5S224SNMX2 з інверторним компресором ALL DC холодильною потужністю 22,4 кВт, потужністю нагріву – 24 кВт;
 • внутрішні настінні блоки CHV-5SW: 2,8 кВт – 5шт., 3,6 кВт – 1шт., 5,6 кВт – 1шт.

Таке рішення дозволяє отримати комфортний рівень мікроклімату в необхідних приміщеннях (кухня, спальні, дитячі), ефективно асимілюючи теплонадлишки в теплий період року. Так як система може ефективно працювати в режимі нагріву, то в міжсезоння (рекомендовано до -5оС зовнішнього повітря) є можливість опалення будинку без використання існуючих джерел тепла – топкової з двома газовими котлами Viessmann Vitodens-300 (газова топкова та система опалення будинку виконувалася «під ключ» силами компанії «Унітех Бау».

Термін постачання іноземного обладнання склав близько 2-х тижнів. Оскільки всі комунікації (фреонові магістралі, електричні силові та керуючі мережі, система відведення конденсату) були прокладені раніше ще на стадії загальнобудівельних робіт, то процес монтажу зовнішнього та внутрішніх блоків, їх підключення та запуск зайняв лише 1 день.

Місця розташування внутрішніх блоків системи кондиціонування були обрані таким чином, щоб потік повітря з кондиціонера не потрапляв на зони постійного перебування людей (ліжка, дитячі куточки, столи тощо, щоб уникнути дискомфорту).

Зовнішній блок вимагає правильного вибору місця розташування, тільки вже на вулиці. На даному об’єкті розташування зовнішнього блоку також було підібрано в оптимальному місці, де забезпечується хороший доступ для обслуговування і в той же час дотримується достатня безпечна зона для людей.

Не відмовляйте собі в задоволенні відчути комфорт від використання надійної кліматичної системи, яка грамотно розрахована і змонтована фахівцями «УНІТЕХ БАУ».

Якщо у Вас виникло питання щодо внутрішніх інженерних систем, Ми завжди готові надати консультацію та зустрітися з Вами для детального опрацювання завдання та вирішення її в короткий термін.

«Ми не просто продаємо залізо – ми оточуємо Вас кзатишком!»

Фотография Мультизональная VRF-системы COOPER&HUNTER CHV 5 от профессионалов «Унитех Бау» 3
union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: