ОПТИМІЗАЦІЯ ПОТУЖНОСТІ ВАШОЇ КОТЕЛЬНІ

ОПТИМІЗАЦІЯ ПОТУЖНОСТІ ВАШОЇ КОТЕЛЬНІ

В одному з випусків журналу «Акватерм» ми вирішили звернути Вашу увагу на таке важливе питання як оптимізація потужності Вашої котельні.

Бажання обладнати об’єкт нерухомості автономної котельні протягом багатьох років не зменшується, а лише зростає. Це відноситься як до житлових будинків, так і до готелів, торгово-розважальних комплексів, офісних центрів та інших об’єктів. Автономна котельня гарантує безперебійне теплопостачання об’єктів, що будуються в історичній міській забудові з обмеженою пропускною спроможністю інженерної інфраструктури.

Однак при влаштуванні автономної котельні замовник стикається з рядом проблем. Деякі з них можна об’єднати в дві групи. Перша – перевантаженість газових мереж. Друга проблема обумовлена обмеженням потужності дахових котелень.

У даній статті компанія «Унітех Бау» тм пропонує шляхи вирішення зазначених питань на прикладах реальних і вже реалізованих об’єктів, таких як: готель «RadissonBlu», БЦ «Парус», ТРЦ «Gulliver».

Якщо в процесі улаштування котельні Ви зіштовхнулись, на перший погляд, з нестандартною ситуацією і не знаєте як її вирішити, зверніться до наших спеціалістів.

Ми впевнені, що наш 26-річний досвід роботи допоможе знайти рішення навіть у нестандартному та нетиповому випадку!

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: