Футбольний стадіон “Обв’язка системи вентиляції”

Футбольний стадіон “Обв’язка системи вентиляції”

До переліку виконаних Нами робіт увійшли:

1. заміна обв’язки вентиляційної установки;

2. заміна водяних фанкойлів системи кондиціювання;

Існуюча система вентиляції функціонує ще з 1999 року. Після 20 років експлуатації окремі компоненти системи морально та фізично застаріли, що не дивно. Перед нами постало завдання реновації, важливість якої можна легко недооцінити аргументуючи це тим, що: «Все ж працює!» Ми до кожного завдання підходимо комплексно і завжди звертаємо увагу на речі, які можуть спричинити неприємності в майбутньому.
У конструкції даної вентиляційної установки передбачені 2 водяні теплообмінники. В один ТО надходить гаряча вода від котельні, в холодну пору року нагріваючи припливне повітря. В інший ТО надходить холодна вода від чиллера і в теплу пору року відбувається охолодження повітря припливу.

Слід сказати, що ця установка працює тільки на приплив свіжого повітря, відповідно, не має рекуператора. На трубопроводі, що подає, в теплообмінник ми встановили 3-х ходові змішувальні клапани з електроприводами. Шляхом підмішування теплоносія зі зворотного трубопроводу в подавальний клапан регулює температуру води. У комплект послуг з цього розділу увійшли роботи із заміни застарілих сталевих трубопроводів, теплоізоляції, запірної та регулюючої арматури, кріпильних елементів, манометрів, термометрів. Також було здійснено заміну обв’язки контуру від котельні, до якого підключений водяний калорифер, завданням якого є обігрів технічних приміщень. Принципова схема обв’язування вентиляційної установки та водяного калорифера наведена нижче.

Фотография Схема обвязки вентиляционной установки и водяного калорифера

Ще одна система, яка вимагала оновлення – це кондиціювання. Було здійснено заміну водяних фанкойлів канального типу (6 шт) із збільшеною потужністю. Система працює таким чином, що вода з чиллера подається в теплообмінник фанкойлу, де охолоджує повітря, яке вентилятором подається в приміщення. У комплекті з фанкойлами ми встановили нові 3-х ходові регулюючі клапани, запірну арматуру та пульти керування з РК-дисплеями.

Подібний ряд заходів, націлений на заміну морально та фізично застарілого обладнання, дуже важливо періодично виконувати на об’єктах, які побудовані понад 20 років тому! Не треба чекати поки щось вийде з ладу. Краще запобігти аварійній ситуації заздалегідь. Якщо у Вас є сумніви, чи потрібно замінити те чи інше обладнання, завжди можете запросити фахівців «Унітех Бау» для отримання безкоштовної консультації з цього питання. Такий підхід Ми завжди вітаємо та рекомендуємо виконувати замовникам.

Фотография Обвязка системы вентиляции для стадиона им. Лобановского - ФК «Динамо» 6 Фотография Обвязка системы вентиляции для стадиона им. Лобановского - ФК «Динамо» 7 Фотография Обвязка системы вентиляции для стадиона им. Лобановского - ФК «Динамо» 8

 

Фотография Обвязка системы вентиляции для стадиона им. Лобановского - ФК «Динамо» 1 Фотография Обвязка системы вентиляции для стадиона им. Лобановского - ФК «Динамо» 2 Фотография Обвязка системы вентиляции для стадиона им. Лобановского - ФК «Динамо» 3

 

Фотография Обвязка системы вентиляции для стадиона им. Лобановского - ФК «Динамо» 4 Фотография Обвязка системы вентиляции для стадиона им. Лобановского - ФК «Динамо» 5
union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: