Опалення приватного будинку геотермальним тепловим насосом 6,1 кВт

Опалення приватного будинку геотермальним тепловим насосом 6,1 кВт

Наприкінці 2020 року до компанії «УНІТЕХ БАУ» надійшов запит від одного з наших Замовників. Нам необхідно було підібрати геотермальний тепловий насос на опалення та приготування гарячої води в будинку загальною площею 100 квадратних метрів і виконати весь комплекс робіт з його встановлення. У будинку вже було змонтовано класичну радіаторну систему опалення з джерелом тепла у вигляді електрокотла.

В рамках вирішення завдання, ми склали перелік відповідних моделей теплових насосів і запропонували варіанти різних типів від двох виробників Viessmann і Bosch.

Замовник зупинився на варіанті німецького виробника Viessmann і обрав геотермальний тепловий насос типу розсолу/вода тепловою потужністю 6,1 кВт.

Нормативний термін служби агрегату становить близько 20-25 років.

Щоб визначитися з потужністю теплового насоса, нами було вивчено об’єкт і прилеглу ділянку. Будинок складається із двох поверхів загальною площею 100 кв.м. виконаний він із силікатної цегли, з гарним утепленням кам’яною ватою. Зовні будинок обшитий блок-хаусом із дерева.

У підвальному приміщенні було встановлене обраний клієнтом тепловий насос Viessmann типу розсол/вода, буферна ємність, насосна група Termojet з циркуляційним насосом Wilo.

Фахівцями компанії виконано пристрій геотермального поля, 3 геотермальних зонда довжиною по 60 метрів кожен.

Тепловий насос працює на опалення та ГВП.

У січні 2021 року, після завершення монтажних робіт, фахівці компанії «УНІТЕХ БАУ» здійснили пуско-налагодження встановленого теплового насоса. У ході першого запуску були перевірені основні показники роботи та обладнання показало результати, що чітко відповідають паспортним даним обладнання.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: