Які дизайн радіатори опалення купити в Україні

Завдяки зусиллям дизайнерів, сучасний радіатор є не просто обігрівальним пристроєм, але і витонченим декоративним елементом.

arrow

Навіщо потрібні дизайнерські радіатори: купити в Києві сучасні моделі

Традиційні види опалювальних приладів, як правило, не мають презентабельної зовнішності, тому їх розміщують за декоративними панелями. При цьому втрачається близько 25% їх номінального тепла. Але якщо купити дизайнерські радіатори опалення, їм подібний камуфляж буде не потрібен, так як пристрої мають нестандартну і приємною оку форму. Наприклад, прилади можуть:

 • обрамляти вікна, дзеркала;
 • бути своєрідною перегородкою;
 • мати нестандартну форму з функціональними можливостями, наприклад, виконувати роль лавки.

Дизайнерські радіатори в Україні можуть бути вбудовані в інтер’єр, коли тільки починається створення дизайну, тобто під час проектування.

Дизайн-радіатори відрізняються від сушарок, так як місце розташування і функціональні можливості останніх орієнтовані виключно на розміщення у ванній і, відповідно, сушку виробів з тканини. При цьому дизайнерські моделі можна встановити в будь-якому приміщенні, на кухні, в передпокої і так далі. Їх функції можуть виходити далеко за рамки традиційних сушників рушників.

При використанні дизайн-радіаторів опалення можливі найнестандартніші рішення тому, що:

 • пристроям можна надати будь-яких розмірів незалежно від складності геометричної форми;
 • є можливість використання всіх кольорів RAL, включаючи металізовані та інші унікальні колірні рішення;
 • патрубки для підключення можна розташувати в будь-якій частині приладу.

Дизайнерські радіатори опалення: ціна приладів

На вартість опалювальних приладів дизайнерського типу впливає не тільки потужність і складність монтажу, а й різновид пристроїв. Якщо вас зацікавили дизайнерські радіатори опалення  в Києві, вони можуть бути представлені в одному з наступних видів:

 • Теплові панелі. Різноманітні в формах і розмірах, завдяки чому доповнюють інтер’єр незалежно від стилю, в якому він виконаний. Дані прилади можна використовувати в якості елементів декору: дві панелі, розташовані з боків, стають своєрідними пілястрами і роблять інтер’єр більш презентабельним.
 • Трубчасті. Їх корпус складається з трубок, зроблених зі сталі, яким можна надати практично будь-яку форму. На такі дизайнерські радіатори ціна буде відповідати складності їх виготовлення, наприклад, якщо прилади потрібно розмістити в нестандартних місцях по типу еркерів.
 • Об’єкти мистецтва. Моделі, що мають максимально нестандартну форму. Вони можуть виконуватися у вигляді абстрактних фігур, символів, знаків і так далі. Якщо вас зацікавили подібні дизайнерські радіатори , їх ціна може варіюватися в широкому діапазоні. Це залежить від ряду факторів: потужності приладу, його форми, особливостей виготовлення та інших параметрів.

Дизайнерські радіатори опалення: купити в Україні презентабельні і функціональні моделі

Дизайнери вважають, що радіаторам можна не тільки надати певну форму, але і зробити їх нестандартними, додавши кілька функціональних можливостей. Багато з них дозволяють використовувати обладнання в якості:

Вішалки. На фронтальній панелі таких пристроїв є гачки для одягу. Якщо у вас промок плащ або шарф, радіатор висушить їх за 40-60 хвилин.

Лавки. Можуть бути встановлені в кімнаті відпочинку або навіть в зимовому саду.

Дзеркальної рами. Такі моделі розміщують переважно у ванній, проте і в передпокої цей варіант виявиться не зайвим.

Дизайнерські радіатори  купити можна і в тому випадку, якщо є потреба в зонуванні приміщення – допоможуть спеціальні радіатори-ширми.

Дизайн-радіатори: ціна і особливості приладів.

Дизайнерські пристрої відмінно доповнюють інтер’єр, створюють необхідні кліматичні умови в приміщенні, а також можуть підтримувати певну температуру. Всі бажані параметри задають на електричній панелі управління.

Щоб легко купити дизайн-радіатор потрібного типу, звертайтеся в компанію «Унітех Бау». Ми пропонуємо обладнання з високими показниками антикорозійного захисту, а також зможемо підібрати відповідне технічне рішення з урахуванням ваших вимог, особливостей приміщення.

Фотография Zehnder RAD Nova livingroom

Zehnder RAD Nova livingroom

Фотография Runtal RAD runtal design

Runtal RAD runtal design

Фотография Zehnder RAD Excelsior

Zehnder RAD Excelsior

Фотография Zehnder RAD Charleston

Zehnder RAD Charleston

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: