Котельня з електричним котлом

Компанія «Унітех Бау» пропонує проектування і встановлення електричних котлів для приватних будинків під ключ.

arrow

Відмінні особливості

Дане обладнання, призначене для виробництва тепла, використовує в якості палива електричну енергію і відрізняється екологічною чистотою. Найчастіше електричний котел нагріває теплоносій за допомогою трубчастих електронагрівачів. Їх кількість може відрізнятися, так як це залежить від особливостей конструкції і потужності використовуваного обладнання.

Котельні електричного типу можуть стати оптимальним рішенням, коли:

 • потрібне резервне джерело тепла і гарячого водопостачання, наприклад, на випадок аварійних ситуацій на газових мережах;
 • будинок, що будується або реконструюється, розташований на негазифікованій території, а також у ситуаціях, коли прокладання газопроводу занадто дороге або ускладнене з технічної точки зору;
 • обладнання планується використовувати у зв ‘язці з газовим котлом, наприклад, з метою економії, коли газовий працює вдень, а електричний – вночі, за мінімальним тарифом за електроенергію.

Електрична котельня в приватному будинку: сильні сторони обладнання

Електрокотли функціонують в автоматичному режимі. За наявності спеціального електричного лічильника вони можуть працювати в двотарифному режимі. Це дозволяє економити, оскільки нічний тариф за електроенергію дешевше денного.

Для обладнання не потрібно:

 • багато місця;
 • автономного приміщення;
 • споруджувати димар.

Головна перевага, яку має електрична котельня для будинку – система безпеки. Якщо виникає струм перевантаження на будь-якій зі сходинок потужності, обладнання негайно відключає живлення цього ступеня. Те ж стосується інших потенційних небезпек, наприклад, під час виникнення загрози короткого замикання.

Особливості електричних котелень у приватному будинку

Основним ускладненням до застосування електрокотла є недостатня вільна електрична потужність. Це можна виправити, якщо прокласти окрему лінію для підключення обладнання, а також підібравши технічне рішення для оптимальної інтеграції електрокотла в існуючу котельню, що працює на іншому виді палива.

Якщо господарям будинку потрібна електрична котельня, ціна на неї буде безпосередньо залежить від потреб мешканців. При цьому основні фінансові витрати стосуються вартості електричної енергії. Вплинути на це можна, встановивши систему регулювання, що дозволяє відключати деяку частину трубчастих електронагрівачів з метою економії.

Зверніться в «Унітех Бау», якщо вам потрібна електрична котельня, ми допоможемо вам підібрати обладнання і реалізуємо його інтеграцію у вашу систему опалення і гарячого водопостачання «під ключ». Наша компанія пропонує вигідні технічні рішення для приватних об’єктів, поставляючи обладнання потужністю від 6 до 60 кВт від німецьких виробників Buderus і Vaillant.

Фотография Геотермальный тепловой насос Bosch Tronic Heat 3500, 60 кВт

Геотермальний тепловий насос Bosch Tronic Heat 3500, 60 кВт

Электрический котел

Водяний тепловий насос Bosch Tronic Heat_3500

Электрический котел

Воздушный тепловой насос Viessmann vitotron 100

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: