Каналізація в приватному будинку під ключ

Коли створюється автономна каналізація під ключ для приватного об’єкта, дуже важливо з’ясувати індивідуальні потреби Замовника, характер використання об’єкта, вихідну ситуацію за технічними параметрами об’єкта.

Зібравши максимум інформації на початковому етапі, в кінцевому підсумку ми можемо досягти найкращої якості працездатності систем, а Замовник отримає комфорт і максимальну функціональність придбаного обладнання.

arrow

При розробці автономної каналізації для приватного будинку під ключ, необхідно приділити увагу наступним основним моментам систем водопостачання:

 • Тиск в системі водопроводу. При його нестачі застосовуються насоси підвищення і підтримки тиску. Оптимальним рішенням стануть насосні установки з частотним регулюванням для плавної та енергоефективної роботи.
 • Каналізація для будинку під ключ і діаметри трубопроводів. Помилкою є застосування неправильних діаметрів системи як для всього об’єкта, так і для окремих змішувачів. Тому важливий підбір змішувальної арматури на початковому етапі і з’ясування технічних вимог (діаметри, тиск, якість води). Особливо це стосується душових систем, яких зараз існує велике різноманіття. Помилки в незабезпеченні технічних параметрів призводять до постійного дискомфорту і можливого дорогого ремонту / реконструкції.
 • Циркуляція в системах гарячого водопостачання. Реалізація даної опції є нормою для отримання комфорту і виключення застою води в системі ГВП.
 • Застійні зони в системі холодного водопостачання. На відміну від систем ГВП системи холодного водопроводу в приватних об’єктах є тупиковими. В результаті можуть з’являтися ділянки системи, в яких вода застоюється, особливо при нерівномірному використанні об’єкта, що призводить до погіршення якості води, появи запаху. Рішенням даної проблеми можуть стати застосування автоматичних гігієнічних змивів і застосування передових схем водопостачання.
 • Водопостачання в квартирах. Економічним і комфортним рішенням в умовах відключення гарячого міського водопостачання та незадовільної якості міської води може стати автономна система водопостачання. Використовуючи системи очищення води і електроводонагрівачі, ми можемо отримати чисту як холодну, так і гарячу воду, а також гарантоване гаряче водопостачання необхідної температури. Для великих квартир з великою віддаленістю санвузлів доцільно також пристрій системи циркуляції ГВП, що неможливо при використанні гарячої води від міських мереж.

Зібралися провести каналізацію в приватний будинок під ключ?

Ось основні моменти для систем каналізації, яким слід приділити увагу :

Засмічення в каналізації.

Причиною засмічень можуть стати, наприклад, недостатні ухили трубопроводів або взагалі їх відсутність, контр ухили, прогини ліній каналізації, неправильні діаметри труб, застосування прямих трійників в горизонтальних площинах. Коли проектується автономна каналізація для приватного будинку під ключ, важливо приділяти увагу даним факторам, щоб виключити цю проблему.

Яка вартість каналізації в приватному будинку під ключ?

Що впливає на ціноутворення і чому жорстка економія при монтажі або відсутність грамотного проектування часто призводить до неприємних сюрпризів?

Запах з каналізації.

Причиною, якщо немає нещільності в трубах, як правило, є зрив гідрозатворів в сантехнічних приладах. Цей процес може супроводжуватися характерним «булькотінням». Уникнути даного явища дозволяє правильне проектування і конструювання каналізаційної системи об’єкта.

Дуже важливо, щоб система каналізації правильно вентилювалася. Стояки каналізації обов’язково повинні виходити через покрівлю без звуженія діаметра. У разі розташування сантехнічних приладів далеко від стояків повинна застосовуватися додаткова вентиляція або збільшуватися діаметр трубопроводів, що відводяться (в залежності від ситуації). У деяких ситуаціях можуть застосовуватися впускні вентиляційні клапани. Важливо також дотримуватися правил приєднання горизонтальних трубопроводів до стояків. У багатоповерхових будівлях особливу увагу потрібно приділити підключенню до каналізації приладів нижніх поверхів. У технічних «мокрих» приміщеннях краще застосовувати аварійні трапи зі спеціальними гідрозатворами, що не пропускають запах при пересиханні.

Підвальні поверхи. Щоб уникнути підтоплення з зовнішніх мереж для відводу стоків від приладів, що знаходяться нижче рівня землі, використовується насосне обладнання або зворотні клапани. Підключення і застосування насосів слід проводити в суворій відповідності з інструкціями. Помилки призводять до поломки обладнання і, як наслідок, неможливості використовувати санвузли.

Шум. Для зниження рівня шуму в системах каналізації використовуються спеціальні шумопоглинаючі труби і ізоляційні матеріали. Але при цьому важливо застосовувати правильну технологію кріплення і монтажу, щоб виключити передачу шуму через будівельні конструкції.

Водостоки. У будівлях з плоскими покрівлями застосовуються внутрішні водостоки. Тут краще застосовувати труби з нероз’ємними сполученнями, що витримують можливе заповнення стояків при інтенсивних опадах. Для будівель із зовнішнім відведенням води з даху важливо продумати систему відведення води від входів, в’їздів, доріжок і т.п. щоб уникнути утворення калюж. Водовідведення успішно вирішується із застосуванням водовідвідних каналів з полімербетону.

Замовити каналізацію в будинок під ключ, вартість.

Фотография

Установка каналізації в приватному будинку під ключ

Вам необхідна додаткова консультація? Для отримання більш детальної інформації, а також, щоб зорієнтуватися за цінами – скільки коштує каналізація під ключ, просто зателефонуйте нам!

Ми пропонуємо наступні комплексні рішення:

 • каналізація для приватного будинку під ключ
 • каналізація на дачі під ключ
 • каналізація приватного будинку в місті Київ, квартири ,
 • підвести каналізацію до будинку під ключ

Використовуючи свій багаторічний досвід монтажу та експлуатації, знання норм і правил, індивідуальний підхід до Замовника, розуміння технічних особливостей сантехнічного обладнання, використовуючи передові технічні розробки провідних європейських виробників, залучаючи досвідчений професійний персонал, ми в підсумку отримаємо надійний і функціональний результат.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: