Консультації та розробка концепції системи опалення будинку

arrow

Якщо Ви зібралися побудувати свій власний будинок, не обов’язково бути профі у всіх галузях будівельної справи :

 • проектування і монтаж систем опалення
 • опалення та водопостачання
 • підбір котлів для котельні по навантаженню
 • підбір насосів котельні

… і десятки інших напрямків в будівельній сфері. Необхідно просто звернутися до професіоналів у своїй галузі.

Намагаємося розібратися в системах опалення будинків самостійно

Коли у вас болить зуб, ви ж не думаєте його лікувати або виривати самі? Свідомо розуміючи, що зможете нашкодити непропорційно більше, ніж отримати вигоди від економії, відмовившись від дантиста. Приблизно те ж саме йде і з розробкою проекту опалення житлового будинку, квартири або котеджу. Підбір котельного обладнання та розробку концепції системи опалення, наприклад триповерхового готелю, звичайно потрібно делегувати професіоналам з великим досвідом.

Як замовити проект опалення приватного будинку? Перші кроки

Задумавши будувати, що Ви зробите передусім? Звернетеся до друзів, знайомих, партнерів по бізнесу і роботі, які вже пройшли цей процес, з метою отримати якомога більше інформації: як же це усе відбувається, і що треба зробити щоб Ваш майбутній будинок був і затишним, і красивим, і у гості запросити було б не негоже? Швидше за все ви отримаєте величезний масив інформації, порад і побажань:

 • яким має бути Ваш будинок і проект системи опалювання
 • чим він має бути обладнаний, підбір котла для котельної
 • які необхідні атрибути мають бути в ньому для того, щоб Ви не виглядали такими, що відстали від життя, и.т.п

У цьому масиві інформації у кращому разі можна просто остаточно заплутатися. Набагато гірше, якщо отримані поради, м’яко кажучи, будуть не зовсім правильні, або не зовсім прийнятні у Вашій ситуації. Таким чином у Вас може скластися невірне уявлення про те, як має бути влаштований саме Ваш будинок.

Проект системи опалення : котельні і консультація

У «Унитех Бау» існує напрацьований багатьма роками алгоритм з’ясування потреб замовника і пропозиції йому правильних інженерних рішень по системах опалювання будинку, підбору котельної.

При першому знайомстві із замовником ми з’ясовуємо, яким він бачить своє майбутнє житло, визначаємо його потреби. Якщо у замовника на цьому етапі вже є питання, то проводимо відповідні консультації. Дуже важливо із самого початку пояснити замовникові переваги того або іншого інженерного рішення по системах опалення будинку. Приміром, в яких випадках краще зробити теплу підлогу, а в яких доцільнішим буде радіаторне опалення.

Фотография Тепловой насос для

Помилки при проектуванні опалення приватного будинку

Прое

Бувають випадки, коли замовник вже став «жертвою» неправильних, або не зовсім правильних порад про ті або інші «доцільні» системи опалення будинку, на підставі яких у нього склалося своє бачення. У такому разі необхідно як можна простіше і професійніше пояснити, що це рішення не є оптимальним, вдалим і прийнятним в даному випадку.

Проект опалення приватного будинку : від чого залежить ціна системи опалення у будинку

Після з’ясування потреб замовника починається опрацювання отриманої інформації з метою вироблення комплексного концептуального рішення інженерних систем опалення для будинку. Воно включає як тип джерела тепла : котел, тепловий насос, гелиосистема і тому подібне, так і споживачів тепла, чи будуть це:

 • стандартні, або дизайнерські радіатори
 • внутрішньопідлогові конвектори
 • або ж тепла підлога, і так далі.

Також необхідно не забувати, що джерело і споживач тепла треба з’єднати трубопроводами, для прокладення яких потрібні відповідні канали, штроби, або стягування підлоги.

Індивідуальна консультація і проектування систем опалення в Києві

Узгоджене концептуальне рішення презентується замовникові. Презентація має бути максимально простою і зрозумілою. У разі, якщо у замовника є побажання за типом устаткування, місцях їх установки і місцях прокладення трубопроводів – ми їх обов’язково враховуємо.

І тільки після остаточного узгодження усіх нюансів із замовником можна приступати до придбання устаткування і матеріалів, а також проведення монтажних робіт систем опалення будинку.

Цей алгоритм роботи (консультацій і проектування систем опалення) приблизно однаковий як для квартир і приватних будинків, так і для більших об’єктів, таких як: бізнес центр, багатоквартирний житловий будинок, готель і інших об’єктів виробничого призначення.

Розробка проекту систем опалювання будинку з «Унітех Бау»

Наша компанія має великий досвід і ми будемо раді поділитися їм з Вами для того, щоб концепція інженерних рішень на Вашому об’єкті була найбільш оптимальною.

Расчет и проектирование системы отопления частного дома
union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: