Внутрішньопідлогові конвектори для опалення

Внутрішньопідлогові конвектори – це оптимальне рішення для ситуацій, коли необхідно обігріти приміщення, але при цьому зберегти естетику інтер’єру.

arrow

Для чого потрібні опалювальні конвектори

Внутрішньопідлоговий конвектор – обігрівач, який розташовується в підлозі, тим самим звільняючи стіни від зайвих елементів. Дане обладнання можна встановити в квартирах, заміських будинках, автосалонах, лікарнях і так далі. Сьогодні конвектор купити в Києві можна в ситуаціях, коли необхідно обігріти приміщення з великою площею. В таких умовах обладнання буде виконувати свою задачу ефективніше інших видів опалювальних приладів.

Вирішивши купити конвектор в Києві, ви зможете розмістити його практично в будь-якому місці, так як для цього потрібно тільки відкрита частина підлоги. Пристрої також можуть стати оптимальним рішенням, якщо в споруджуваному заміському будинку або квартирі є:

 • приміщення з склінням від стелі до підлоги, в зв’язку з чим при використанні традиційних радіаторів частина скління буде перекрита;
 • суворі вимоги по дизайну, через що застосування традиційних опалювальних приладів не представляється можливим;
 • обмеження по вільному місцю, при яких єдиний спосіб покриття теплових втрат – купити конвектори в Україні.

Який конвектор кращий можна купити в Україні

Існує два типи внутрішньопідлогових опалювальних приладів:

 • якщо в пристроях передбачена природна конвекція, на такі конвектори ціна в Україні, як правило, нижче;
 • у приладів з примусовою конвекцією вартість може варіюватися в залежності від експлуатаційних характеристик, так як вони додатково оснащуються вбудованим тангенціальним вентилятором.

Вирішуючи, який електричний конвектор купити, орієнтуйтеся на приміщення, де буде використовуватися обладнання. Рекомендується:

 • Купувати прилади з вентилятором краще, коли потрібен основний пристрій для обігріву приміщення.
 • Купити конвектори опалення в Києві з природною конвекцією потрібно зазвичай, якщо потрібно встановити додаткове джерело тепла. В більшості випадків прилади без вентиляторів стають оптимальним рішенням для огорожі від потоку холодного повітря, який йде з боку великих вікон і дверних прорізів.

Вибираючи, які конвектори купити в Києві, пам’ятайте, що до обладнання будь-якого типу можна підключити систему регулювання. Її розміщують на стіні, недалеко від опалювального приладу. За допомогою регулюючого пристрою можна змінити температуру і швидкість роботи вентилятора, якщо він передбачений в конструкції.

Німецький виробник Kampmann – один з найбільш відомих виробників обладнання даного типу. Компанія змогла зробити теплові конвектори для будинку з вентилятором настільки тихими, що їх застосування стало можливим навіть в спальних і дитячих кімнатах. Ви зможете купити конвектори опалювальні в компанії «Унітех Бау», а наявність в нашому асортименті якісного обладнання відомих німецьких виробників – це одна з відмінних рис компанії.

Фотография Terraline Zehnder

Terraline Zehnder

Фотография Внутрипольного конвектора NK Katherm

NK Katherm

Характеристики, від яких залежать ціни на конвектори в Києві і Україні

Теплообмінником в конструкції пристрою є спеціальний нагрівальний елемент, як правило, виконаний з міді і алюмінію. Якщо ви вирішили купити теплової конвектор, він буде мати високі показники стійкості до корозії, якісно пофарбований сталевий корпус зі спеціальними пристосуваннями для монтажу роблять прилади дуже довговічними.

Товщина корпусу і інші конструктивні особливості – фактори, що впливають на те, скільки коштує конвектор опалення. При цьому вартість також залежить від виробника, розмірів і типу обладнання, а також від технічних характеристик приладу.

На конвекторні батареї ціна також встановлюється в залежності від використовуваної декоративної решітки. Цей елемент є єдиною видимою частина обладнання, але при цьому він може мати різні:

 • матеріали виготовлення;
 • фактуру;
 • форму;
 • колірні рішення.

Найчастіше конвектори в Києві купити можна на замовлення, що дозволяє врахувати додаткові побажання клієнта. Наприклад, декоративна решітка може бути пофарбована в певний колір, який вибере замовник. Від цих особливостей, їх кількості та складності реалізації також залежить ціна на конвектори в Україні.

Конвектори тепла в Києві: особливості пристроїв

Опалювальні прилади мають кілька варіантів декоративних решіток і різні технічні характеристики, але при цьому конвектори в Україні мають свої певні особливості в цілому.

Як самі конвектори для обігріву будинку, так і їх декоративні решітки володіють високими показниками міцності. Останні витримують великі навантаження, тому по ним можна спокійно ходити, ставити меблі і так далі. Якщо ви вирішили купити обігрівач-конвектор в Києві для установки в автосалон, в межах паркінгу по ним зможуть вільно їздити машини.

За рахунок продуманої конструкції декоративну решітку можна дуже легко зняти і отримати доступ як для вологого, так і для сухого прибирання пилососом.

Купити опалювальний конвектор можна навіть під час будівництва, так як виробники передбачають можливість накриття решітки спеціальними кришками. Вони захистять прилад від попадання будівельного сміття і пилу.

Якщо ви вирішили купити конвектор для опалення будинку або іншого приміщення, наприклад, магазину, звертайтеся в компанію «Унітех Бау». Ми пропонуємо ефективні і різноманітні електричні конвектори, ціна на які прямо залежить від особливостей обраного обладнання. Телефонуйте нашим менеджерам, якщо вам буде потрібно консультація або допомогу у виборі пристрою.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: