Ванна в стилі мінімалізм

Термін «мінімалізм у дизайні» відразу ж розкриває себе, натякаючи нам на те, що в його основі лежить бажання скоротити кількість деталей в загальній картині до мінімуму, але одночасно з цим підняти якість і зручність, або правильніше сказати – функціональність об’єкту мінімалізму.

arrow

Ванна кімната в стилі мінімалізм також має на увазі різноманітність відтінків і форм в «мінімальних об’ємах», виділяючи тим самим порядок і невинну чистоту цього виду приміщення. Варто відмітити, що меблі для ванни в стилі мінімалізм, як і дизайн ванної кімнати в стилі мінімалізм – не повинні відрізнятися від загального дизайну приміщення.

Як облаштувати інтер'єр ванної кімнати в стилі мінімалізм?

Пересічний споживач, що не розуміє в мінімалізмі, часто вважає, що облаштувати санвузол в стилі мінімалізм – ця зовсім нескладна справа, з якою може впоратися кожен, а це далеко не так. Річ у тому, що стиль мінімалізм в інтер’єрі ванної кімнати не допускає використання різних «прикрашаючих елементів», за допомогою яких дизайнери створюють той або інший образ. А значить підібрати меблі для ванни в цьому стилі (чи будь-які інші елементи інтер’єру) – стає у багато разів складніше, все підбирається з особливою ретельністю, із заздалегідь продуманою цілісною картиною.

Сантехніка і стиль мінімалізм в інтер'єрі ванної кімнати

Фотография Сантехника в стиле минимализм

Як вже було сказано вище – важлива будь-яка деталь інтер’єру. Правильно підібраний змішувач може стати центральною частиною усього ансамблю ванної кімнати і задавати загальний тон. Благо сучасні змішувачі у своїй різноманітності дають великий простір для маневрів. Змішувачі бувають:

 • вбудовувані
 • встановлювані на раковину
 • високі або низькі, довгі/короткі
 • довільних нестандартних форм, або ж більше класичні

Ванна: мінімалізм підвісної сантехніки

Дизайн ванни в стилі мінімалізм зазвичай має на увазі строгі форми, іноді дещо незграбні, але легкі і витончені. Круглі і закруглені форми професіонали намагаються уникати, щоб не порушувати загальної гармонії.

Ще одним потужним інструментом, що дозволяє правильно підібрати інтер’єр ванної кімнати, є підвісна сантехніка! А якщо у вас відведена невелика площа під санвузол, мінімалізм ідеально проявить себе підвісними унітазами, раковинами і біде. Завдяки такому устаткуванню ви, граючи, збільшите простір і надасте йому об’єм.

Інтер'єр ванни : мінімалізм повітряних прямокутних форм

Прямокутні або ж квадратні раковини і ванни будуть хорошим вибором, залежно від переваг і того, що саме буде встановлене. Якщо хазяї люблять СПА-процедури, то акрилова ванна якої-небудь довільної форми цілком підійде, головне – щоб вона сприймалася легко. Те ж саме стосується і душової кабіни.

 

Щоб ще більше підкреслити мінімалізм, експерти радять віддати свою перевагу нестандартній сантехніці, але все таки прямокутних форм, в симбіозі з легкістюта невимушеністю.

 

Вбудовані меблі є класикою, що розкриває дизайн ванної кімнати у стилі мінімалізм. Численні полички/шафки являють собою явище, навпаки, протилежне від стилю, що задається.

 

До речі – не забудьте поставити велике дзеркало для збільшення простору, і бажано без рами. Хочете дзеркало на всю стіну? Зараз це відмінне рішення.

 

Все ще читаєте? Давайте створимо мінімалізм ванної кімнати разом!

Фотография Ванная
union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: