Монтаж котелень в Києві і інших регіонах України.

Якісно проведений монтаж опалювального обладнання інженерами «Унітех Бау» – це гарантія безпечної та продуктивної роботи всієї системи.

arrow

Особливості монтажа котельного обладнання

Монтаж котельні заміського будинку має на увазі використання перевірених технологій, а також надійного обладнання та матеріалів. Монтаж котельного обладнання – це один із основних напрямків роботи компанії «Унітех Бау». Майже за 28 років роботи компанії нам пощастило накопичити великий практичний досвід, яким ми з радістю ділимося з нашими клієнтами.

Якщо вам знадобився монтаж котельні в приватному будинку, ціни на послугу будуть встановлені в індивідуальному порядку. Причина в тому, що процес налагодження та монтажу котельного обладнання є трудомістким завданням з безліччю нюансів. Передбачити всі особливості роботи можна тільки в момент збирання необхідної інформації та формування технічного завдання.

Етапи та вартість монтажу котельні в приватному будинку

Фотография Проект монтажа

Детальніше вартість обладнання та робіт можна подивитися на сторінці… нашого сайту, де ціна прив’язана до потужності котельні. Найчастіше на монтаж котельні в будинку ціна встановлюється в залежності від майбутніх робіт. Як правило, необхідно:

 • встановити котли та пальникові пристрої;
 • підключити насосне обладнання;
 • «обв’язати» обладнання трубопроводами;
 • встановити запірну арматуру;
 • інтегрувати систему керування.

 

Монтаж приватних котелень та складність майбутніх робіт безпосередньо залежать від площі будівлі, кількості систем, на які працюватиме котельня, кількості котлів та інших факторів. Від цього залежить те, якою буде ціна на монтаж котельного обладнання в приватному будинку. Запропоноване компанією «Унітех Бау» обладнання від найкращих німецьких виробників передбачає автоматичну роботу котельні з можливістю регулювання деяких параметрів роботи лише у разі необхідності використання нестандартних режимів.

Як здійснюється монтаж котельного обладнання у приватному будинку інженерами «Унітех Бау»

Під час встановлення котельного обладнання ми дотримуємося всіх обов’язкових технологічних параметрів виробника, а також рекомендації інженерів, які займалися проектуванням котельні та системи опалення заміського будинку. Завдяки такому підходу монтаж котельні у будинку під ключ сприяє продовженню експлуатаційного терміну всього обладнання.

 

Вартість монтажу котельні в котеджі залежить від особливостей робочого процесу, масштабів об’єкта, нюансів проекту та закладених у ньому інженерних рішень. Якщо ви хочете зробити заміський будинок теплим та комфортним місцем для життя, відпочинку чи роботи, звертайтесь до компанії «Унітех Бау».

 

Наші фахівці проведуть комплексний монтаж обладнання у приватній котельні, врахують ваші побажання та вимоги. Інженери компанії беруться до роботи будь-якої складності, виконуючи їх з максимальною відповідальністю та гарантуючи виключно професійний підхід до реалізації технічного завдання.

Специалисты по
union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: