Система очищення води

Очищення води для господарсько-питного водопостачання.

Досвід показує, що вода практично з усіх джерел водопостачання потребує коригування складу для приведення її якості у відповідність стандартам ВООЗ і ЄС.

arrow

Як підбирається домашня система очищення води?

Після отримання даних по джерелу водопостачання, витратах і аналізу води – підбирається необхідне устаткування. Система водопідготовки і очищення води, як і будь-яке інше устаткування, може пропонуватися як в економічному варіанті, так і комплектуватися більш передовими опціями.

Для приватних об'єктів в основному застосовуються наступні методи очищення питної води:

Фотография болоны систем очистки воды
 • Механічна система фільтрації води для будинку. Захищає трубопроводи і устаткування від попадання іржі, піску і інших механічних домішок. Застосовуються фільтри зі змінними сітками, що фільтрують, дискові фільтри і фільтри з  промиванням, які можуть забезпечуватися автоматичними приводами для полегшення обслуговування. Ця система очищення води для приватного будинку являється мінімально необхідної для захисту арматури змішувача санвузлів.
 • Система зм’якшування і видалення заліза і марганцю. Цей вид очищення дуже важливий як для побутової техніки, так і для людини.

 

Готові системи очищення води і зниження її жорсткості дозволяють:

 • запобігти ушкодженням і передчасному виходу з ладу побутової техніки : посудомийних, пральних машин, арматури змішувача, водонагрівачів і тому подібне
 • система очищення води в квартирі для пиття дозволяє знизити витрату електроенергії на підігрівання води
 • системи водопостачання і очищення води дозволяють поліпшити якість прання і миття посуду : на поверхні випраної білизни і вимитого посуду не осідатимуть кальцієві і магнієві з’єднання з миючими засобами, посуд не втратить свій блиск, а тканини не стануть жорсткими і крохкими; білі тканини не пожовтіють, а кольорові – не потемніють, не придбають неприємний запах, не втратять свою міцність
 • комплект системи «Очищення води» допоможе вам знизити к-ть миючих засобів : в жорсткій воді миючі засоби спочатку витрачаються на зв’язування солей жорсткості і починають давати піну тільки після того, як усі ці солі перетворені в нерозчинний осад
 • ви забудете про пересушування і подразнення шкіри і волосся : соли жорсткості утворюють нерозчинні з’єднання з шампунем або милом, осідають на шкірі і волоссі, пошкоджуючи їх

Cистема очищення води : ціна виправдовується здоров'ям, або навпаки?

Видалення заліза і марганцю з води виключає утворення «іржавих» потьоків на сантехніці, позбавить від специфічного «залізного» присмаку і запаху води.

Тривале вживання  води з підвищеною концентрацією заліза призводить до накопичення в печінці з’єднань заліза і її поступового руйнування, сприяє розвитку різних хронічних захворювань. Марганець вражає нервову  і кровоносну системи, має властивість накопичуватися в організмі людини з украй токсичними властивостями.

Дуже добре мотивує купити систему очищення води для будинку, якщо побачити на практиці різницю якості води, роботу фільтрів по факту. Які ж водяні фільтри існують?

 • Вугільні водяні фільтри. Принцип роботи фільтру грунтований на процесі адсорбції – поглинанні молекул розчинених речовин поверхнею твердого завантаження. Для правильного підбору складу завантаження важливо знати склад і джерело початкової води. Фільтри використовуються для видалення стороннього присмаку води, зменшення каламутності води, видалення запаху води (в т.ч. сірководня), очищення від хлору, хлорорганічних сполук.
 • Ультрафіолетові пристрої для знезаражування. Застосовуються для нейтралізації хвороботворних мікроорганізмів шляхом використання енергії ультрафіолетового випромінювання.
 • Системи зворотного осмосу. Зворотний осмос – найбільш досконала багатоступінчаста технологія очищення води до бездоганної якості.  Вона очищає воду від 99.8% домішок. Для приватних об’єктів компактні побутові системи очистки води доцільно застосовувати на кухнях, як завершальний етап фільтрації води для приготування їжі і питва. Використання мінералізаторів спільне з системами зворотного осмосу дозволяє наситити воду необхідними для людини мінералами, а вода після фільтру зворотнього осмосу буде не лише безпечною, але і смачною.
Фотография Очищенная вода с помощью системы очистки воды в вашем доме
Фотография Очищенная вода до безупречного качества

Як ви вже зрозуміли, наша компанія не лише докладно розповідає про системи та методи очищення води. Київ став нашим центром з головним офісом по підготовці і реалізації готових рішень, систем очищення води для приватного будинку. Купити, ознайомитися з  цінами або отримати детальну і безкоштовну консультацію ви можете просто подзвонивши нам!

 

Особливо важливо спочатку розуміти увесь процес і проконсультуватися, оскільки, при реалізації оптимального рішення по устаткуванню водопідготовки необхідно на початковому етапі продумати комунікації по водопроводу, каналізації і електриці, розміщення устаткування для його подальшої експлуатації; вписати його в загальну схему водопостачання (при необхідності розділити системи питного і технічного водопостачання).

 

Також треба передбачити заходи для захисту устаткування від надмірного тиску. Оптимально замінити магнієві аноди у бойлерах на активні, оскільки магнієві можуть стати причиною появи запаху в системі гарячого водопостачання.

 

І звичайно, після успішного запуску системи водоочистки необхідно проводити регулярне обслуговування устаткування для його правильного функціонування і отримання незмінно якісного результату в процесі експлуатації системи водопостачання.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: