Інтер 'єр у стилі постмодернізм

Постмодернізм – це стиль у мистецтві та архітектурі середини 60-90-х років, що характеризується повстанням проти мінімалізму, а також проти жорсткої структури сучасного дизайну.

arrow

Інтер ‘єр у стилі постмодернізм – це відхід від нав’ язливих правил і раціональності модернізму. Дизайн у стилі постмодернізм спрямований на всіляке заперечення формальності і серйозності. Наочним прикладом постмодернізму буде такий дизайн інтер ‘єру, в якому поєднуються сміливі, кричущі і модні об’ єкти з еклектичним інтер ‘єром і виразною символічною архітектурою.

Естетика міського апокаліпсису – так прозвали цей стиль. У стилі постмодернізм інтер ‘єр являє собою якесь шалене об’ єднання стилів минулого в іронічній формі. Постмодернізм прагне повернути в дизайн елементи “веселощів” і несподіванки. Можна з упевненістю сказати, що для стилю постмодернізм інтер ‘єр буде чимось діаметрально протилежним від давно усталених догм модернізму.

Характеристики постмодернізму в дизайні інтер 'єру:

Фотография Мебель для ванной в стиле постмодезнизма
 1. Протиріччя форм.
  Інтер ‘єр у стилі постмодернізм не шукає простих рішень, це завжди несподіване злиття форм і символізму. Прикладом такого прояву, як заперечення суворих правил модернізму, є експерименти з масштабом, асиметричні форми, ламані лінії та незручні кути; при цьому використовуються конструкції, спрощені для повсякденної зручності.
 2. Сміливі кольори та візерунки.
  Дизайн, стиль постмодернізм часто характеризується насиченими кольорами, яскравими візерунками і контрастом. Переважаючі кольори: металевий, сріблястий, бежевий, перламутровий.
 3. Преображення буденного і повсякденного.
  Використовуючи стиль постмодернізм, інтер ‘єр насичує кольором, візерунком та орнаментом для перетворення звичайних повсякденних предметів на об’ єкти візуального споглядання.
 4. Форма не завжди виправдана корисною функцією.
  Архітектурні елементи та компоненти об ‘єктів часто бувають зайвими і використовуються тільки для прикраси або візуального оформлення.
 5. Перетворює недорогі матеріали на вишукані елементи інтер ‘єру.
  Постмодерністський дизайн перевертає ієрархію, перетворює недорогі повсякденні матеріали на дорогі. Пластик, ламінат, залізобетон, алюміній є одними з основних використовуваних матеріалів, які завдяки індивідуальному дизайну стають досить привабливі в інтер ‘єрі постмодернізм.
union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: