Тепла підлога (підлога з підігрівом)

Система тепла підлога – це сучасне рішення для обігріву приміщення, що створює ідеальну температуру, завдяки якій вам стає тепло і комфортно з того моменту, як ви входите в кімнату.

arrow

Електричний підігрів підлоги – це відмінний енергоефективний спосіб додати розкоші у ваш будинок. Постійне джерело тепла під ногами є чудовим способом підвищити затишок у вашому домі, а також служить практичній меті – додати тепла. Утеплена підлога забезпечує теплом все приміщення, надаючи нового сенсу опаленню та комфорту.

Встановлення теплої підлоги

Підлога з підігрівом – це система обігріву приміщення з нуля: установка, що діє за принципом радіатора, яка передбачає під собою прокладку трубопроводів безпосередньо в підлозі.

Установка «теплі підлоги» чудово працює в парі з такими технологіями обігріву, як тепловий насос, максимально ефективно усуваючи так звані холодні плями і протяги у вашому будинку!

Не можна не відзначити і той плюс, що установка системи обігріву в підлозі дозволяє заощадити і повністю відмовитися від радіаторів, що також вигідно з точки зору дизайну, коли справа стосується планування і розміщення меблів. Можливість повністю прибрати радіатори з квартири дає більше свободи і гнучкості в плані продумування інтер ‘єру. І в першу чергу це стосується створення дизайну інтер’єру в квартирі з відкритим плануванням.

Утеплену підлогу, як правило, встановлюють у процесі будівництва, але також підігрів підлоги монтують (модернізують) і в уже готових оселях. Єдиний момент, на який варто звернути увагу при виборі моделі – це система «тепла підлога з низьким профілем».

Система «тепла підлога»: повний температурний контроль

Фотография Установка теплого пола

Розміщення температурного регулятора системи теплих підлог здійснюється в зоні, зручній для швидкого доступу з метою внесення змін у режим роботи пристрою регулювання температури системи теплої підлоги.

 

Клапани і колектори, навпаки, розміщуються так, щоб їх не було помітно: в окремій шафі або під сходами. Тепла підлога під паркет, ламінат чи плитку не потребують регулярного технічного обслуговування, проте сама система управління може вимагати коригування.

Чи можна об 'єднати дві системи обігріву, чи вигідно це?

Скільки коштує тепла підлога під ключ? (Україна, Київ)

Ще одним важливим моментом, який варто відзначити, є грамотне об ‘єднання двох різних складних систем обігріву. Електричне опалення підлоги та інша обрана вами система повинні гармонійного працювати в парі для досягнення ідеального результату з мінімально можливими витратами. Це досить складний процес, для якого потрібні спеціальні навички з установки та налаштування відразу обох систем, тому ми радимо вибирати одну компанію з постачання та встановлення.

Вартість теплої підлоги під ключ формується в першу чергу виходячи з площі опалювального об ‘єкта. Ціна витраченої електрики: підключаючи і відключаючи кімнати або інші приміщення ви можете регулювати свої витрати на опалення.

Іноді в тих чи інших приміщеннях (в тому числі, де вже встановлені теплі підлоги) вигідніше використовувати теплову завісу або т. зв. теплову гармату, або ж доповнювати теплі підлоги такою системою, щоб вони працювали в парі. Це також дозволяє знизити витрати на опалення і прогрівати приміщення в міру підвищеної втрати тепла.

Тепла підлога - купити в Україні (Київ) за низькою ціною? Ви за адресою!

Компанія «Унітех Бау» допоможе надати високоякісні рішення в галузі опалення з урахуванням індивідуальних потреб і бюджету кожного клієнта: розробити (спроектувати) систему опалення конкретно для вашого проекту, приміщення і типу підлоги.

 

Наші конкурентоспроможні ціни на теплі підлоги та ефективне обслуговування роблять «Унітех Бау» відмінним вибором для тих, хто хоче підвищити комфорт свого будинку (цінність, зовнішній вигляд тощо), а також знайти максимально практичний спосіб його обігріву.

 

Сучасний світ вимагає сучасних рішень: купити систему теплу підлогу в Україні – це однозначно правильне рішення, що відповідає прогресу технологій і розвитку культури опалення.

 

Для нас зігрітися – це не розкіш, а необхідність! З системою теплої підлоги ще ніколи не було так тепло і просто.

 

Щоб отримати безкоштовну і без зобов ‘язань цінову пропозицію на наші послуги з обігріву підлоги – зателефонуйте в «Унітех Бау» прямо зараз!

Фотография Купить теплый пол в Киеве
union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: