Повітряний тепловий насос повітря-вода

Теплові насоси займають мінімум місця, не вимагають дозволів на монтаж і ефективно працюють, забезпечуючи теплом приватний будинок.

arrow

Для чого потрібні повітряно-водяні теплові насоси

Тепловий насос повітря-вода для опалення будинку використовує для роботи відновлювану енергію навколишнього середовища. Це дозволяє відмовитися від використання газу, мінімізувавши його негативний екологічний ефект.

При цьому тепловий насос системи повітря-вода використовує традиційне джерело енергії – електрику, але в порівняно невеликих кількостях.

Дане теплове обладнання типу повітря-вода є одним з найбільш економічних. На відміну від електричного котла, який на 1 кВт електроенергії виробляє стільки ж тепла, купити тепловий насос опалення повітря-вода рекомендується з тієї причини, що він може створити до 4,5 кВт тепла за одиницю споживання. На це впливає ряд факторів, в числі яких:

 • модель агрегату;
 • виробник;
 • потужність комплектуючих;
 • конструктивні особливості пристрою;
 • різниця температур зовні і всередині будинку.

Теплові насоси повітря-вода для будинку: особливості обладнання

У процесах теплообміну навколишнього середовища постійно беруть участь дощі і сонячне світло. Тепловий насос забирає тепло з вулиці, з невеликими витратами електроенергії, направляючи його в будинок. Тепловий насос повітря-вода в Україні особливо може бути особливо затребуваним, оскільки він може працювати не тільки на обігрів морозної зими, а й на охолодження спекотним літом.

Для вилучення природного тепла з повітря, яке згодом стає джерелом енергії для роботи агрегату, використовується принцип аеротермії. Це робить тепловий насос повітря-вода в Україні вигідним придбанням, оскільки пристрій:

 • максимально ефективний і економічний при використанні в невеликих приміщеннях;
 • працює в режимах охолодження та опалення;
 • можна легко встановити – немає необхідності в додатковій площі або бурінні свердловин;
 • відрізняється високою продуктивністю при мінімальному споживанні електроенергії.

Основною перевагою опалення будинку тепловим насосом повітря-вода є відсутність витрат на буріння свердловин, влаштування ґрунтового колектора тощо, які необхідні при установці інших типів теплових насосів. Також перевагою є те, що практично всі теплові насоси повітря-вода без будь-якого додаткового обладнання можуть працювати на охолодження в літній період. Недоліком однак є те, що зі зниженням температури зовнішнього повітря його потужність і ефективність значно знижуються. Для більшості типів теплових насосів гранична робоча температура зовнішнього повітря становить -20 ° С. Економія досягається шляхом відмови від традиційної системи опалення і необхідності платити за неї, а також нескладного монтажу і безперебійної роботою.

Як працює тепловий насос повітря-вода: купити в Україні відповідну модель

Забираючи повітря зовні будинку, пристрій трансформує його тепло в енергію, яка згодом використовується для опалення. Це дозволяє ефективно використовувати тепловий насос повітря-вода: недорого обігріти все приміщення, а також штучну водойму, наприклад, басейн. При цьому важливо враховувати сумісність обладнання з формою та обсягом резервуара і існуючою системою обігріву.

Універсальність при експлуатації та зниження рахунків за електрику – основні причини, чому сьогодні затребуваний тепловий насос повітря-вода під ключ. Його масово застосовують для обігріву басейну, так як вартість експлуатації цього обладнання нижче газового. Пристрій буде забезпечувати оптимальну для користувачів басейну температуру, так як може не тільки нагрівати, але і охолоджувати воду, наприклад, під час сильної спеки.

Незалежно від того, яка встановлена на тепловий насос повітря-вода ціна, агрегат швидко окупить всі капіталовкладення за рахунок своєї продуктивності і необмежених відновлюваних природних джерел тепла.

Щоб тепловий насос повітря-вода купити в Києві звертайтеся в компанію “Унітех Бау”. Наші фахівці займуться установкою, а також обслуговуванням і ремонтом пристрою, якщо в цьому буде необхідність. Ми попередньо розрахуємо вартість теплового насоса повітря-вода, підібравши для вас відповідне обладнання одного з двох відомих німецьких виробників – Bosch і Viessmann.

Фотография Тепловой насос воздух вода

Bosch

Фотография Тепловой насос воздух вода Bosch

Viessmann

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: