Який купити тепловий насос у Києві

Теплові насоси – це відмінна альтернатива газовому котлу, оскільки вони використовують для роботи відновлювану енергію з навколишнього середовища – повітря, ґрунту або ґрунтових вод.

arrow

Особливості теплових насосів

Якщо ви підбираєте тепловий насос, купити його в Києві ви зможете, звернувшись до фахівців «Унітех Бау». Ми підберемо оптимальне для ваших завдань рішення, візьмемо на себе проектування, поставку, монтаж і запуск системи «під ключ».

Але спершу розберемося в ефективності й інших особливостях обладнання. Співвідношення кількості отриманого тепла по відношенню до електричної енергії, витраченої на його роботу, називається коефіцієнтом трансформації. Чим більший даний показник, тим ефективніше працює насос для опалення: купити пристрій з великим коефіцієнтом вигідніше, так як він використовує менше енергії при більшій продуктивності.

Якщо ви вирішили купити тепловий насос для опалення будинку, ціна пристрою також буде прямо залежати від коефіцієнта перетворення обраного обладнання.

Тепловий насос під ключ: ціна та особливості ціноутворення

Вартість насоса для опалення залежить від потреб в обігріві і нагріванні води, при цьому враховуючи пікові навантаження. Саме від цих параметрів, так само як і від потужності пристрою, залежить ціна. Але при цьому важливо враховувати нюанси роботи деяких агрегатів. Наприклад, геотермальні вимагають додаткових витрат на нові свердловини, але при цьому їх продуктивність не залежить від температури повітря.

Крім холодовиробництва і загальної теплової потужності, на основі цих розрахунків визначається комплектність, якою володіють теплові насоси для опалення приватного будинку. Мається на увазі необхідне додаткове обладнання: баки, насоси, автоматика безпеки і фурнітура.

Вартість теплового насоса з високими показниками потужності буде вищою. Але при цьому, оскільки потужний пристрій володіє великим показником трансформації, зменшуються опалювальні витрати. Завдяки цьому, як правило, обладнання швидше окупається.

Купити тепловий насос для квартири чи будинку: відмінності видів

На тепловий насос ціна в Україні встановлюється, виходячи з потужності та особливостей роботи обладнання, а також типу пристрою. Багато з них можуть використовуватися як у новому будівництві, так і при реконструкції.

Геотермальний тепловий насос

Дане обладнання використовує для роботи тепло грунту, яке отримує через подачу в спеціальні свердловини охолоджений розчин пропіленгліколю. Його температура повинна бути нижче самого грунту. Під час проходження через ґрунт він забирає тепло і передає його теплоносієві.

Такий тепловий насос для приватного будинку є достатньо продуктивним, оскільки його ефективність не залежить від температури навколишнього повітря, проте вона може знижуватися наприкінці опалювального сезону через переохолодження ґрунту. Якщо переохолодження посилюється, значить свердловин недостатньо і їх потрібно додати. Необхідність влаштування свердловинного поля є слабким місцем геотермальних теплових насосів.

Водний тепловий насос: принцип роботи

Основа роботи даного обладнання – забір тепла з водойми або артезіанських свердловин. Воно є різновидом геотермальних агрегатів.

Подібний тепловий насос для опалення будинку купити ви зможете в будь-який момент, звернувшись в «Унітех Бау». Однак при цьому важливо враховувати складності його монтажу. У тому числі необхідно пам ‘ятати, що агрегатам потрібен постійний високий дебіт артезіанських свердловин, тому вони швидко замулюються, від чого спостерігається втрата продуктивності.

Повітряний тепловий насос

Тепловий насос купити в Україні можна будь-якого типу, але якщо віддавати перевагу повітряній системі, він буде використовувати тепло зовнішнього повітря з пріоритетом на опалення.

Якщо ви прийняли рішення такий тепловий насос купити, ціна на обладнання порадує доступністю. При цьому дане прогресивне технологічне рішення здатне знизити витрати на комунальні платежі в кілька разів. Однак продуктивність агрегату безпосередньо залежить від температури повітря. Якщо на вулиці від 0 ° до 5 ° C, втрати продуктивності будуть мінімальні, але чим холодніше повітря, тим слабше агрегат буде передавати тепло в будинок.

Купуючи тепловий насос під ключ у Києві, ви отримуєте швидко окупне, а також просте в монтажі та експлуатації обладнання. На 1 кВт витраченої електричної енергії припадає до 3 кВт тепла. Пристрої не потребують складного обслуговування, довговічні.

Тепловий насос повітря-вода

На такий тепловий насос для опалення будинку ціна нижча, ніж на геотермальне або обладнання, що використовує тепло ґрунтових вод. Пристрої повітря-вода – найбільш простий у монтажі варіант. Теплова продуктивність обладнання даного типу залежить від температури навколишнього середовища. Через це тепловий насос для приватного будинку кращий у схемах, де передбачено додаткове джерело тепла.

Фотография Геотермальный тепловой насос Viessmann Vitocal 222-S

Геотермальний тепловий насос Viessmann Vitocal 222-S

Фотография Водный тепловой насос Viessmann Vitocal 242-S

Водний тепловий насос Viessmann Vitocal 242-S

Фотография Воздушный тепловой насос Compress 7000i AW

Повітряний тепловий насос Compress 7000i AW

Тепловий насос для опалення: розрахунок і переваги агрегату

Звертаючись до компанії «Унітех Бау», ви завжди можете отримати пропозицію на тепловий насос – його вартість «під ключ». Системи використовують невелику кількість механічних компонентів, тому ціна обладнання залежить переважно від типу і потужності пристроїв.

На перераховані вище теплові насоси для будинку ціни порівняно помірні. При цьому обладнання не потребують експлуатаційних витрат, оскільки функціонують з використанням замкнутих контурів. Це ще більше сприяє економії грошей власників пристрою.

Вартість теплових насосів, призначених для опалення, наприклад, басейнів, може бути значно вищою, оскільки потужність теплових насосів для таких цілей зазвичай потрібна значно вище. Те саме стосується ситуацій, коли потрібно обігрів комерційних об’єктів.

Замовляйте в нашій компанії тепловий насос «під ключ»: ціна буде вказана фахівцями на етапі вибору найбільш підходящого вам технологічного рішення. Ми виконуємо повний комплекс послуг: встановлення насосів, їх обв ‘язку, облаштування свердловинного поля і приводимо всю систему в працюючий стан.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: