Повітряний тепловий насос повітря-повітря

Тепловий насос типу повітря-повітря являє собою систему, яка передає тепло навколишнього середовища всередину будівлі і навпаки.

arrow

Повітряні теплові насоси: принцип роботи

Тепловий насос системи повітря-повітря являє собою механізм, який забирає тепло з повітря навколишнього середовища, а потім переносить його в приміщення. Його робота заснована на зворотному холодильному циклі. На чолі конструкції пристрою – електрична система охолодження.

Обладнання може використовуватися як для нового будівництва, так і для реконструкції.

Тепловий насос типу повітря-повітря має:

 • насосне обладнання з вентилятором, призначене для установки під відкритим небом;
 • передавальну станцію з тепловим обмінником, що розташовується всередині приміщення.

Повітряне опалення будинку: переваги пристрою

На тепловий насос повітря-повітря ціна встановлюється відповідно до потужності агрегату і його функціональних можливостей. Існує три основні причини, чому мешканці віддають перевагу опаленню будинку теплим повітрям:

-відсутні додаткові витрати на пристрій артезіанських або геотермальних свердловин;

-насоси економічні в плані витрати електричної енергії, оскільки виробляють більше тепла за одну одиницю споживання – на 1 кВт енергії припадає до 3 кВт тепла;

-тепловий насос повітря-повітря під ключ – це відмінне рішення для ситуацій, коли в пріоритеті у мешканців доступність, ефективність обігріву і простота експлуатації.

Сильною стороною повітряних теплових насосів типу повітря-повітря є відсутність необхідності займатися пристроєм геотермальних або артезіанських свердловин. Але при цьому ефективність їхньої роботи залежить від температури повітря зовні вдома. Падіння продуктивності особливо помітно при температурах нижче -5 ° C.

У зв ‘язку з цим рекомендується використовувати дане обладнання в парі з газовими або твердопаливними котельнями. Вони будуть основними джерелами тепла при середніх і сильних морозах.

Опалення будинку тепловим насосом: ціна в Києві

Якщо розглядати суто функції обігріву, з ними відмінно справляється повітряний тепловий насос для опалення будинку: ціна пристрою буде прямо залежати як від його особливостей, так і параметрів опалювального житла.

Щоб правильно підібрати тепловий насос повітря-повітря в Києві, важливо врахувати ряд нюансів і визначити:

 • площа всіх кімнат, де потрібен обігрів;
 • кількість людей, які проживають у будинку;
 • теплоізоляційні параметри приміщень;
 • особливості кліматичних умов загалом.

Існує два фактори, через які потенційні користувачі не поспішають купувати тепловий насос повітря-повітря – ціна: купити пристрій можна, але стартові вкладення в це обладнання поки досить високі і необхідна для нормальної роботи електрична потужність передбачає певні витрати на електроенергію. Однак правильно підібраний агрегат не тільки буде економічно витрачати енергію, але і повністю справлятися зі своїми завданнями.

Якщо ви не знаєте, який повітряний тепловий насос купити, звертайтеся в компанію “Унітех Бау”. Ви отримаєте від наших інженерів кілька технічних рішень із застосуванням теплових насосів двох відомих німецьких виробників – Bosch і Viessmann. Ми підберемо для вас пристрій з потрібною потужністю, ефективним обігрівом та іншими параметрами, залежно від ваших вимог.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: