Тепловий насос вода-вода

Одним з різновидів водяних геотермальних теплових насосів, є насоси, що використовують тепло ґрунтових вод. Основною перевагою такої установки є те, що вам не потрібно буріння великої кількості свердловин! Замість великого свердловинного поля необхідно компактно пробурити всього лише кілька свердловин.

arrow

Монтаж теплового насоса вода-вода

Зазвичай забір води для водяного теплового насоса проводиться з однієї або декількох свердловин (при недостатності дебіту). Злив реалізують у свердловини або поруч розташовані природні водойми.

Чому вигідні водяні теплові насоси?

Фотография

Головною перевагою у теплового насоса для опалення будинку типу вода-вода є те, що температура ґрунтових вод постійна протягом року, а кількість води під землею не обмежена! А це означає, що явище “переморожування ґрунту” (води), як у випадку з геотермальними насосами, відбуватися не буде. На противагу недоліком буде те, що при постійній та інтенсивній експлуатації свердловини її термін служби на жаль нетривалий.

Витрата води, необхідна для роботи теплового насоса визначається зі співвідношення 1 м ^/год на 5 кВт потужності.

З огляду на те, що артезіанські води містять в собі велику кількість солей жорсткості, заліза та інших домішок, направляти їх безпосередньо в сам тепловий насос вода-вода не рекомендується. Для коректної роботи системи встановлюється проміжний теплообмінник, з одного боку якого циркулює артезіанська вода, а з іншого розсолу, що надходить у тепловий насос. Таким чином, його робота фактично нічим не відрізняється від геотермального.

Важливо відзначити, що споживчі характеристики теплового насоса вода-вода, схема обв ‘язки та умови експлуатації – також нічим не відрізняються від геотермального теплового насоса.

Фотография

Теплові насоси: ціни в Києві установка, де замовити?

Наша компанія з Києва (Україна) володіє великим досвідом у проектуванні, установці та обслуговуванні теплових насосів усіх типів. Ми виконуємо повний комплекс послуг, включаючи установку як самих теплових насосів та їх обв ‘язку (внутрішні роботи), так і влаштування свердловинного поля будь-якої складності (зовнішні роботи).

Ми готові застосувати весь наш досвід на Вашому об ‘єкті, щоб встановлений насос приносив радість і економив Ваші кошти.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: