Сонячний колектор - вже сьогодні

Сьогодні більшість українських домоволодінь і підприємств використовують природний газ і електрику для гарячого водопостачання. Але оскільки ціни на електроенергію і природний газ продовжують рости, то і витрати на постійне постачання гарячою водою пропорційно зростає.

arrow

Сонячний колектор для опалення – це сучасне і повноцінне рішення, яке дозволить істотно заощадити на опаленні вашого житла.

Сонячна енергія є відновлюваною і чистою. Існує кілька способів, за допомогою яких ми можемо використовувати її в наших будинках та інших приміщеннях, природним чином акумулюючи сонячну енергію за допомогою сонячних систем (сонячні батареї і колектори).

Сонячні (теплові) колектори зазвичай встановлюють над дахом або вони можуть бути інтегровані безпосередньо в дах будинків і комерційних об’єктів нових (на етапі будівництва) або вже існуючих будівель.

Після установки сонячні системи (колектори) практично не мають експлуатаційних витрат, а значить забезпечують максимальну економію ваших коштів.

Технологія, що дозволяє виробляти нагрів води сонцем – це простий, надійний і економічний метод використання сонячної енергії для задоволення енергетичних потреб будинків і підприємств.

Як працюють всесезонні сонячні колектори для опалення?

Система збирає енергію сонця для нагріву теплоносія, далі теплоносій передає сонячне тепло вашим системам теплоспоживання.

Як встановити сонячний концентратор? (Колектор)

Фотография проекта установки солнечного коллектора в частном доме

Технічні нюанси.

При установці і подальшому підключенні сонячного колектора (заправки технічної рідиною колектора) застосовуються і перевіряються наступні технічні характеристики системи :

 1. Герметичність. Проводиться перевірка на герметичність всіх з’єднань.  Оскільки ми маємо справу з рідиною, дуже важливо переконатися у відсутності течі теплоносія і надійності в плані герметичності всієї системи.
 2. Теплоізоляція. Втрати тепла є одним з головних ворогів будь якої опалювальної системи, і тим більше це стосується систем опалення, що встановлюються на відкритому повітрі. Спеціаліст при установці повинен дуже якісно ізолювати від втрат тепла все трубопроводи і фітинги сонячного колектора, не забуваючи і про заглушені лінії.
 3. Вологозахисне покриття. Після монтажу і теплоізоляції виробляють вологозахисне покриття, щоб ця теплоізоляція згодом не набирала вологу.

Сонячний колектор - купити в Україні і встановити, яка буде ціна і витрати на утримання?

Витрати в процесі експлуатації сонячного концентратора рівні практично нулю, що є другою  незаперечною перевагою. Першою  перевагою, звичайно ж, є те, що енергія для опалення абсолютно безкоштовна, її кожен день дарує нам сонце, а ми можемо і повинні це використовувати.

Наша опалювальна система не потребує регулярного сервісного обслуговування або контролю. Її потрібно лише зрідка оглядати на предмет герметичності (відсутності протікання), зазвичай не частіше ніж кілька разів на рік. Але варто не забувати про періодичне очищення скляних поверхонь від забруднень, щоб не знижувався коефіцієнт корисної дії сонячного колектора. Це єдине, що потрібно робити в процесі експлуатації на постійній основі. Втім, маніпуляції з очищення (промивання) скління займають зовсім мало часу, і в процесі експлуатації не викликають особливих незручностей.

Часті запитання

Що можна живити за допомогою сонячного колектора?

 • побутове споживання гарячої води ;
 • нагрів води в басейні, теплових акумуляторах та інших ємностей ;
 • супутня підтримка при роботі в парі з іншими опалювальними системами для обігріву приміщень.

Яка різниця між сонячними батареями і сонячними колекторами?

Колектори акумулюють сонячну енергію як теплову і безпосередньо передають її для споживання. Сонячні ж батареї (панелі) трансформують світло в електричну енергію, яка в свою чергу може бути перетворена в теплову.

Скільки сонячні колектори здатні подати в будинок гарячої води для побутового споживання в середньому?

(Якщо не використовувати для опалення)

В середньому протягом року вони здатні дати від 50 до 75% від всієї потреби в гарячій воді.

Купити сонячний колектор - це зберегти домашній бюджет!

Компанія «Унітех Бау» пропонує сонячні системи (сонячні колектори) для системи ГВП і нагріву води в басейнах. Ми здійснюємо підбір сонячних колекторів, проектування для систем ГВП, монтаж, сервіс.

Завдяки сонячним колекторам можна покрити до 90% потреби в гарячій воді в літній час і до 50% потреби в опаленні в міжсезоння.

Фахівці «Унітех Бау» мають більш ніж 10-річний досвід монтажу різних типів систем сонячних колекторів і готові запропонувати вам оптимальне рішення – співвідношення ціни і якості.

Щоб уточнити ціни на сонячні колектори, зателефонуйте нам для безкоштовної консультації.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: