Водопровід під ключ

Наявність в будинку водопостачання є ключовою вимогою для комфортного проживання і полегшує виконання різних робіт.

arrow

Водопостачання приватного будинку «під ключ»: особливості процедури

Якщо Ви вирішили провести водопровід в будинок під ключ, слід звернути увагу на основні моменти для систем водопостачання :

Тиск в системі водопроводу. При його нестачі застосовуються насоси підвищення і підтримки тиску. Оптимальним рішенням стануть насосні установки з частотним регулюванням для плавної та енергоефективної роботи.

Діаметри трубопроводів. Помилкою є застосування неправильних діаметрів системи як для всього об’єкта, так і для окремих змішувачів. Тому важливий підбір змішувальної арматури на початковому етапі і з’ясування технічних вимог (діаметри, тиск, якість води). Особливо це стосується душових систем, яких зараз існує велике різноманіття. Помилки в незабезпеченні технічних параметрів призводять до постійного дискомфорту і можливого дорогого ремонту / реконструкції.

Циркуляція в системах гарячого водопостачання. Реалізація даної опції є нормою для отримання комфорту і виключення застою води в системі ГВП.

Застійні зони в системі холодного водопостачання. На відміну від систем ГВП системи холодного водопроводу в приватних об’єктах є тупиковими. В результаті можуть з’являтися ділянки системи, в яких вода застоюється, особливо при нерівномірному використанні об’єкта, що призводить до погіршення якості води, появи запаху. Рішенням даної проблеми можуть стати застосування автоматичних гігієнічних змивів і застосування передових схем водопостачання.

Водопостачання в квартирах. Економічним і комфортним рішенням в умовах відключення гарячого міського водопостачання та незадовільної якості міської води може стати автономна система водопостачання. Використовуючи системи очищення води і електроводонагрівачі, ми можемо отримати чисту як холодну, так і гарячу воду, а також гарантоване гаряче водопостачання необхідної температури. Для великих квартир з великою віддаленістю санвузлів доцільно також пристрій системи циркуляції ГВП, що неможливо при використанні гарячої води від міських мереж.

Визначити, скільки коштує водопостачання приватного будинку, можуть інженери нашої компанії. Вони грамотно спроектують водопровід, врахують всі тонкощі і нюанси, підберуть правильну схему водопостачання для будинку.

Варіанти підключення водопостачання в заміському будинку

Якщо вас цікавить вода в будинок під ключ, всього існує два типи водопостачання :

 • Централізована система. Коли вода централізовано подається від міської або селищної водоочисної станції або підключення походить від найближчого до будинку вентиля або засувки на вуличному колекторі.
 • Автономна система. Джерелом води є колодязь або свердловина. При такому варіанті важливо врахувати якість води, особливості грунту, а також фінансову складову. Так як якщо ви вирішили провести водопровід в приватний будинок, ціна буде залежати і від обраного насосного обладнання. При його виборі критеріями є показники витрат і напору.

При автономному варіанті існує два способи провести водопровід в будинок, ціна може відрізнятися:

 • Колодязь. Доступний з економічних міркувань. Однак важливо враховувати, що грунтові води знаходяться на великій глибині, тому в деяких ситуаціях обладнати колодязь буде неможливо з технічної точки зору. При цьому водопровід в приватному будинку не звільнить мешканців від необхідності періодичної чистки колодязя від мулу і боротьби з «цвітінням» води.
 • Свердловина. Затребуваний серед споживачів варіант того, як можна підключити водопостачання приватного будинку: ціна цього способу вище, але при цьому у нього безліч сильних сторін. Наприклад, буріння свердловини можливо в будь-якому місці, якість води буде відмінним навіть без урахування системи фільтрації, відпадає необхідність стежити за роботою водопроводу.

Найчастіше, якщо потрібно водопровід в приватному будинку, вибір падає на свердловину. При такому варіанті вода буде чистіше, ніж з колодязя, в тому числі підвищиться можливість її споживання за кількістю.

Скільки коштує провести воду в будинок: ціна робіт в «Унітех Бау»

Якщо ви вибрали водопостачання будинку під ключ, ціна послуг в компанії «Унітех Бау» буде також залежати від наступних факторів:

 • закупівля і доставка матеріалів;
 • установка обладнання, комплектуючих;
 • здійснення пусконалагоджувальних робіт.

Якщо вас цікавить водопостачання заміського будинку під ключ, звертайтеся до інженерів компанії «Унітех Бау». Наші співробітники проведуть дослідження об’єкта, нададуть консультації з усіх потрібних вас питань. У тому числі вони розкажуть вам, від яких складових залежить кошторис на водопостачання приватного будинку конкретно в вашому випадку.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: