Технічне обслуговування

Технічне обслуговування котелень та теплових пунктів – це послуга, яка надається як частина сервісного обслуговування для забезпечення та підтримки стабільної безперебійної роботи газових установок.

arrow

Чинні вимоги законодавства зобов’язують виконувати обстеження працездатності основних вузлів для котелень понад 100 кВт. Безумовно, це пов’язано з розробкою та налагодженням заходів, спрямованих на підвищення ефективності та безпеки роботи котелень, профілактикою та усуненням факторів, які можуть призвести до неполадок у системі.

Існує регламент технічного обслуговування та ремонту котлів та допоміжного обладнання котелень. Це певний перелік послуг, які мають надаватися відповідно до договору технічного обслуговування котельні.

Сервісне обслуговування котельних установок включає:

 • Комплексне обстеження котлів та котельного обладнання, яке полягає у перевірці складу продукту горіння, наскільки якісно здійснюється згоряння газу, виключення його витоку та при необхідності очищення теплообмінників. Також сюди входить регулювання подачі повітря, палива, гарячої води.
 • Контроль та обслуговування автоматики безпеки котельні, поріг спрацьовування та аварійної зупинки роботи котла за мінімального або максимального тиску води, а також газу в котлі; датчиків обмеження максимальної температури.
 • Перевіряє справність та функціональність виконавчих механізмів, електрообладнання, щитів управління, насосів, датчиків, обладнання пожежогасіння, контрольно-вимірювальної апаратури.
 • Ревізія всіх з’єднань внутрішнього газопроводу, герметичність мультиблоку та його спрацьовування при осіванні газу.
 • Діагностика тепломеханічного обладнання, трубопроводів, насосів теплового контуру, пальників та обладнання, що використовується тепло, опалення та водопостачання.
 • Профілактичні роботи контрольно-вимірювальними приладами.
 • Плановий чи позаплановий ремонт системи.

   

У договорі технічного обслуговування котельень прописуються правничий та обов’язки сторін, обумовлюються терміни, вартість, і навіть періодичність виконання регламентних робіт. У разі прийняття на сервісне обслуговування систему, що вже функціонує, необхідно спочатку провести оцінку стану обладнання і вірність її монтажу. І якщо виявлено недоліки, договір на сервісне обслуговування укладається лише після їх усунення.

Через підвищений клас небезпеки газових установок, подібні роботи слід проводити з великою обережністю та дотриманням усіх правил безпеки. Довіряти їх можна виключно професіоналам із ліцензією на обслуговування газових котелень.

Обслуговування виконується на регулярній основі, не рідше ніж один раз на місяць. Результат кожного з таких обстежень закінчується регулюванням або негайним усуненням виявлених несправностей та записом у «Журналі…»

Здійснення робіт з газовим обладнанням вимагає від організації низки необхідних вимог.

Умови обслуговування газових котелень:

Фотографія Прилад для вимірювання тиску

– Ліцензія та «Дозвіл на виконання робіт підвищеної опасности», дозвільна документація для встановлення, ремонту та технічного обслуговування газових котелень, діяльність має бути оформлена відповідно до законодавства;

– статус сертифікованого партнера від виробників котельного обладнання та газових пальників;

– навчений персонал, який має досвід роботи та персональні дозвільні документи на проведення відповідних робіт;

– наявність необхідного програмного забезпечення та обладнання для технічного обслуговування газової котельні (газоаналізатори, компресори, перевірочні суміші тощо);

Ці вимоги вже протягом останніх 22 років задовольняє компанія «Унітех Бау». Всі наші фахівці мають відповідну профільну освіту та допуск до встановлення, ремонту та обслуговування газових котелень. Працівники забезпечені всім необхідним для безпечної та якісної роботи.

У нас у пріоритеті:

– надійне партнерство з нашими існуючими клієнтами;

– готовність технічно та організаційно надавати послугу з обслуговування котельних та теплових пунктів та бути партнером з сервісу чи експлуатації;

– запобігання серйозним неполадкам, які можуть призвести до дорогого ремонту;

– оперативний виїзд та негайне усунення несправностей у разі аварійної ситуації.

Фотография Расчет стоимости монтажа котельной в частном доме

Наша компанія проводить різноманітні заходи з газовими агрегатами різної потужності, надає послуги з встановлення, ремонту та обслуговування газових котлів. Ціни залежать від тарифного плану та обсягу робіт, що проводяться, але у вартість можуть входити дрібні зварювальні роботи, програмування автоматики, консультація та супровід щодо дозвільної та технічної документації Замовника.

У період гарантійного терміну ми безкоштовно здійснюємо постачання та ремонт вузлів, що вийшли з ладу. Виняток: порушення правил експлуатації та пошкодження механічного характеру з вини Клієнта.

У випадку, якщо ви експлуатуєте будівлю з власною газовою котельнею і у вас є питання, пов’язані з надійністю чи працездатністю обладнання, компанія «Унітех Бау» готова виконати безкоштовне обстеження котельні — її технічного та технологічного стану та видати письмове висновок з рекомендаціями та пропозиціями.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: