Тепловий насос
Viessmann VITOCAL 343-G

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Тип теплового насосу: Розсіл / вода

Виробник насосів: Viessmann

Фото

Загальні характеристики

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Тип теплового насосу: Розсіл / вода

Виробник насосів: Viessmann

Vitocal 343-G Компактний, тихий тепловий насос для використання сонячної енергії, теплова потужність: 5,9 - 10,3 кВт, об'єм водонагрівача 220 літрів

Vitocal 343-G Компактний, тихий тепловий насос для використання сонячної енергії, теплова потужність: 5,9 - 10,3 кВт, об'єм водонагрівача 220 літрів

Скористайтеся нашими перевагами

 • Підготовлений для підключення сонячної системи
 • Низькі експлуатаційні витрати завдяки високим показникам ефективності: значення СОР (коефіцієнт ефективності) до 5.0 відповідно до стандартів EN 14511 (розсіл 0°C/вода 35°C)
 • Висока температура гарячої води завдяки вбудованому водонагрівачу об’ємом 220 літрів
 • Максимальна температура подачі 65 ° C для високого комфорту ГВП
 • Енергозберігаючі високоефективні насоси
 • Рівень звукової потужності лише 38 дБ (А) при температурі в робочій точці розсол 0°С/вода 35°С. Ці компактні теплові насоси є одними з тихих у своїй категорії.
 • Зручний у використанні регулятор Vitotronic із текстово-графічним дисплеєм.
 • Для легкого встановлення загальна висота була зменшена, а корпус розділений на секції.
 • Управління внутрішньою вентиляцією за допомогою Vitovent 300-F
 • Вбудований водонагрівач
 • Оптимізоване використання електроенергії власного виробництва із фотоелектричних систем
 • Інтернет-підключення через Vitoconnect (приналежність) для роботи та обслуговування через програму Viessmann
 • Клас енергоефективності * A ++ / A ++
 • Клас енергоефективності ГВП: A
* Клас енергоефективності відповідно до Постанови ЄС № 811/2013 опалення, середні кліматичні умови – використання за низької (35°C)/середньої температури (55 ° C)

Компактний тепловий насос Vitocal 343-G

Vitocal 343-G – це компактний, високоефективний тепловий насос для нових будівель. Завдяки установці точно підібраним теплообмінникам досягається високе значення COP (coefficient of performance = коефіцієнт ефективності) до 5,0, відповідно до EN 14511 за температури в робочій точці розсіл 0°С/вода 35°С.

Річний COP вказує на кількість тепла (теплової енергії), яка була отримана у перерахунку на одиницю електроенергії, поданої на тепловий насос. Інноваційна система RCD (система діагностики циклу холодоагенту) забезпечує особливо точне та швидке управління контуром охолодження через електронний розширювальний вентиль, що відіграє важливу роль у збільшенні річного коефіцієнта ефективності. Система RCD забезпечує оптимальну роботу теплового насоса у кожній робочій точці. Крім того, енергозберігаючі високоефективні насоси для розсолу та опалювального контуру, підібрані для трьох типорозмірів теплового насоса, забезпечують особливо низькі витрати та високу річну ефективність.

Накопичувач сонячної енергії

Vitocal 343-G призначений для підключення сонячної системи до ГВП. Для цього призначена простора накопичувальна ємність об’ємом 220 літрів, а регулятор геліосистеми інтегрований у пристрій Vitocal.

Завдяки контуру холодоагенту з електронним розширювальним вентилем, системі RCD (діагностика циклу холодоагенту – власна розробка компанії Viessmann) та стандартному оснащенню з високоефективними енергозберігаючими насосами, компактні теплові насоси особливо економічні. Це відображається у високих річних показниках ефективності та низьких експлуатаційних витратах протягом усього терміну служби.

Компактність

Vitocal 333-G має невеликий розмір і добре підходить для приміщень з обмеженим простором. У компактному корпусі вже розміщено циркуляційний насос для розсолу, насос опалювального контуру та 3-канальний перемикач. Корпус теплового насоса повністю відсікає його холодильно-гідравлічний відсік від навколишнього середовища, а разом із тривимірною акустичною розв’язкою дозволяє знизити шум при роботі до мінімуму. Маючи рівень шуму всього 38 дБ (А) при температурах розсолу 0 ° С / вода 35 ° С, ці компактні теплові насоси є одними з тихих у своїй категорії.

Для легкого занесення до приміщення монтажна висота була зменшена, а корпус розділено на секції. Різноманітне сполучне приладдя полегшує встановлення теплових насосів, поставляються повністю зібраними із заводу.

Комфорт у роботі

Комфорт у роботі

Зрозумілий, зручний, розумний: регулятор Vitotronic пропонує чудові функції для швидкого та точного керування будь-якою системою опалення.

Зв’язок

Vitotronic 200 також може працювати через програму на вашому смартфоні в будь-який час.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA є підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (у Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 350-А виробництва Viessmann відповідає вимогам регламенту EHPA.

Знак якості EHPA
Системні компоненти: оптимальна взаємодія

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

«Ціле більше від суми його складових».

Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії з якості, надійності та ефективності. Всі продукти об’єднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно підігнані один до одного. Оскільки комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє повністю розкрити потенціал сучасної техніки.

Системні компоненти включають все, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання та високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Vitoconnect 100 приєднує до мережі

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect 100 приєднує до мережі
union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: