Тепловий насос
Viessmann VITOCAL 200-S

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Тип теплового насосу: Слит-теплові насоси

Виробник насосів: Viessmann

Фото

Загальні характеристики

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Тип теплового насосу: Слит-теплові насоси

Виробник насосів: Viessmann

Vitocal 200-S - вигідна альтернатива для новобудов та модернізації

Vitocal 200-S - вигідна альтернатива для новобудов та модернізації

Скористайтеся нашими перевагами

 • Теплові насоси типу спліт-система, від 3,8 до 11,6 кВт (при режимі А-7/W35, тобто температура повітря -7 та води + 35°С)
 • Низькі експлуатаційні витрати завдяки високому коефіцієнту COP (Coefficient of Performance) згідно з EN 14511: до 5,0 (А7/W35), до 4,1 (A2/W35)
 • Особливо тихий у роботі завдяки Advanced Acoustic Design (AAD), ідеальний також для застосування у котеджних містечках із серійними будинками.
 • Висока якість продукту та сучасний продуманий дизайн – Made in Germany
 • Максимальна температура подачі до 60°С
 • Внутрішній модуль з високоефективним насосом змішувача, компресором, 3-ходовим вентилем і регулятором.
 • При варіанті опалення/охолодження – із вбудованим проточним водонагрівачем
 • Простий в обслуговуванні регулятор Vitotronic із текстово-графічним дисплеєм
 • Опалення та охолодження в одному корпусі завдяки реверсивному режиму роботи
 • Можливе керування вентиляційними пристроями Viessmann
 • Пристосований для використання власної електроенергії, отриманої, наприклад, від фотоелектричного модуля
 • Робота у п’яти теплових насосів у каскаді, з оптимізацією за коефіцієнтом COP
 • Підключення до Інтернету через Vitoconnect (опція)
 • Клас енергоефективності *: A ++
* згідно з європейською директивою № 811/2013

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 200-S, спліт-система

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 200-S, виконаний як спліт-система, екологічно та економно використовує тепло, що міститься у повітрі на вулиці. Доступний у виконанні тільки для опалення, або для опалення та охолодження.

Дуже тихі зовнішні модулі від Viessmann

Нові зовнішні модулі мають ефектний вигляд і завжди приємні для погляду. Компанія самостійно розробила та виробляє пристрої з одним або двома вентиляторами. Крім того, що вони надзвичайно тихі в роботі, модулі мають дуже високі показники продуктивності та виготовлені з якісного матеріалу. Made in Germany – зроблено у Німеччині.

Завдяки цьому теплові насоси підходять для застосування у кварталах із густою забудовою, наприклад у котеджних містечках із типовими будинками.

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 200-S, спліт-система
Переваги Vitocal 200-S

Переваги Vitocal 200-S

Дуже тихі зовнішні блоки від Viessmann

Зовнішні блоки у новому дизайні мають привабливий вигляд. Крім надзвичайно тихої роботи, вони мають дуже високі показники продуктивності та чудову обробку та якість продукту, який виготовлений у Німеччині.

Це робить Vitocal 200-S особливо придатним для використання у густонаселених районах житлових масивів.

35 дБ (A) на відстані 3 метри

У нічному режимі потужність вентилятора зменшується (для моделей 04 – 08). Відповідно до законодавства рівень шуму не повинен перевищувати (35 дБ (A)), тому ця функція важлива. Зокрема, в районах із щільною забудовою.

Подвійний підшипник зменшує звук

Подвійний, еластичний підшипник та акустично оптимізоване розташування компонентів контурів холодоагенту ефективно запобігають утворенню шуму. Це практично усуває передачу вібрацій від зовнішнього блоку до будівлі.

Ефективність – COP: до 5,0 при A7 / W35

Основні компоненти теплового насоса сприяють високій ефективності. До них відносяться швидкісні спіральні компресори, асиметричний пластинчастий теплообмінник, повітряний випарник із гофрованою пластиною.

IQ energy

Програма IQ energy – це Фінансовий Інструмент для сприяння вдосконаленню у сфері енергоефективності у житловому секторі України відповідно до європейських стандартів. Програму було розроблено Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.

Проекти енергоефективності, яким надаватиметься підтримка, складається з інвестицій у високопродуктивні енергоефективні технології, за якими очікується досягнення енергоефективності на рівні, як мінімум на 20% вище порівняно з середньоринковими показниками.

Технології та матеріали, які включені до Каталогу Технологій, відповідають високим стандартам, встановленим ЄБРР на основі доведеної методології, яка використовується в багатьох країнах. У рамках цієї програми ЄБРР співпрацює з фінансовими установами в Україні, які надають кредити на фінансування зазначених заходів у сфері енергоефективності.

Більш детальну інформацію про умови кредитування можна прочитати на сайтах банків-партнерів ОТП Банк, УкрСиббанк, Райффайзен Банк Аваль та Креді Агріколь Банк. Крім фінансування, проект надає своїм учасникам консультаційні послуги з питань енергозберігаючого обладнання та технологій. Інвестиції у прийнятні технології та матеріали можуть відповідати вимогам на заохочувальні платежі-компенсації (гранти) у розмірі 35% від суми інвестицій для фізичних осіб.

Програма підтримується механізмом заохочення за рахунок грантових коштів на загальну суму 15000000 євро, наданих Східноєвропейським партнерством у сфері енергоефективності та екології (“E5P”) та грантом технічної допомоги для реалізації програми, надається рівною часткою від E5P та Швеції.

Індивідуальний позичальник може одержати компенсацію (грант) до 3000 євро. Компенсація (грант) становить 35% від суми кредиту чи інвестицій у енергоефективні технології (включаючи монтажні роботи та доставку). Грантовий відсоток – 35% незалежно від кількості категорій продуктів із Каталогу Технологій.

IQ energy
Комфорт у роботі

Комфорт у роботі

Зрозумілий, зручний, розумний: регулятор Vitotronic пропонує чудові функції для швидкого та точного керування будь-якою системою опалення.

Зв’язок

Vitotronic 200 також може працювати через програму на вашому смартфоні в будь-який час.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA є підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (у Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 350-А виробництва Viessmann відповідає вимогам регламенту EHPA.

Знак якості EHPA
Додаток ViCare

Додаток ViCare

Програма ViCare дозволяє власнику керувати системою опалення через смартфон. Робочий стан можна переглянути у будь-який час, а у разі несправності ви можете легко зв’язатися зі спеціалізованою компанією, контакти якої збережено у програмі.

Vitoconnect 100 приєднує до мережі

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect 100 приєднує до мережі
Системні компоненти: оптимальна взаємодія

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

«Ціле більше від суми його складових».

Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії з якості, надійності та ефективності. Всі продукти об’єднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно підігнані один до одного. Оскільки комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє повністю розкрити потенціал сучасної техніки.

Системні компоненти включають все, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання та високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: