Тепловий насос
Viessmann VITOCAL 300-A

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Тип теплового насосу: Повітря / вода

Виробник насосів: Viessmann

Фото

Загальні характеристики

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Тип теплового насосу: Повітря / вода

Виробник насосів: Viessmann

Vitocal 300-A - ефективний та елегантний

Vitocal 300-A - ефективний та елегантний

Скористайтеся нашими перевагами

 • Тепловий насос повітря/вода в сучасному дизайні
 • Низькі витрати на електроенергію під час роботи в постійному режимі
 • Підготовлений для підключення електрогенераторного модуля
 • Комфортне гаряче водопостачання завдяки високій потужності
 • Простий в обслуговуванні через мобільні пристрої, наприклад, смартфон або планшет
 • Клас енергоефективності *: A ++
* При роботі на низьких температурах (35 ° C)

Електроенергія від геліоустановки зменшує експлуатаційні витрати

Тепловий насос повітря-вода Vitocal 300-A одразу впадає у вічі. Він встановлюється в саду та використовує безкоштовну енергію навколишнього повітря. Особливо підходить для модернізації приватних будинків.

Навіть у нормальному режимі Vitocal 300-A дуже тихий у роботі. Ночами шум вентилятора додатково знижується завдяки зменшеному числу обертів.

Електроенергія від власної фотогальванічної установки може використовуватися для живлення електричних компонентів, що додатково знижує експлуатаційні витрати.

Просте охолодження влітку

Vitocal 300-A вже підготовлений для реверсивного режиму роботи для охолодження приміщень у теплу пору року.

Конвектори або плоскі системи охолодження навіть у найгарячіші дні літа забезпечують приємний мікроклімат у приміщеннях.

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 300-А, спліт-система

Vitocal 300-A привертає увагу не лише своїм сучасним дизайном. З максимальною температурою магістралі, що подає до 65°С для опалення та комфортного гарячого водопостачання, він особливо добре підходить для модернізації одно- та двоповерхових будинків.

Vitocal 300-A є надзвичайно ефективним і досягає високих річних показників. Під час експлуатації з’являються лише низькі витрати на електроенергію.

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 300-А, спліт-система

Гнучкий та дуже тихий у роботі

Тепловий насос Vitocal 300-A встановлюється за межами будівлі, він використовує як джерело тепла навколишнє повітря. Завдяки вентилятору постійного струму з частотним регулюванням, компресором, що модулюється, і оптимізованою конструкцією агрегату із захищеним повітряним каналом, тепловий насос є надзвичайно тихим у роботі, а максимальний рівень шуму становить всього 54 дБ (A). У нічний час кількість обертів вентилятора може бути додатково знижено.

Високе значення коефіцієнта COP

Гвинтовий компресор із частотним регулюванням, з двигуном на базі природного магніту та впорскуванням пари, а також електронний розширювальний вентиль дозволяють досягти високого коефіцієнта продуктивності COP до 5,0 (при температурних параметрах повітря 7°С/вода 35°С). Впорскування пари підвищує ефективність, особливо при високих температурах магістралі, що подає. Що стосується теплопостачання, то Vitocal 300-A є надійним і значно знижує експлуатаційні витрати, особливо при роботі на неповному навантаженні.

Підготовлено до використання фотоелектричної системи та Smart Grid

Додаткова економія операційних витрат можлива завдяки підключенню фотоелектричної системи. Для роботи Vitocal 300-A можна використовувати власну електроенергію. Крім того, Vitocal 300-A підготовлений для роботи в Smart Grid (система «розумної» інтеграції споживачів у мережах електропостачання).

2015 | German Design Award SPECIAL MENTION («Спеціальна нагорода»)

У категорії «Відмінний дизайн продуктів – будівництво та енергетика» тепловий насос повітря/вода Vitocal 300-A виробництва Viessmann нагороджений Спеціальною відзнакою конкурсу German Design Award.

2015 | German Design Award SPECIAL MENTION («Спеціальна нагорода»)
Знак якості EHPA

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA є підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (у Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 350-А виробництва Viessmann відповідає вимогам регламенту EHPA.

Комфорт у роботі

Зрозумілий, зручний, розумний: регулятор Vitotronic пропонує чудові функції для швидкого та точного керування будь-якою системою опалення.

Зв’язок

Vitotronic 200 також може працювати через програму на вашому смартфоні в будь-який час.

Комфорт у роботі
Vitoconnect 100 приєднує до мережі

Vitoconnect 100 приєднує до мережі

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Додаток ViCare

Програма ViCare дозволяє власнику керувати системою опалення через смартфон. Робочий стан можна переглянути у будь-який час, а у разі несправності ви можете легко зв’язатися зі спеціалізованою компанією, контакти якої збережено у програмі.

Додаток ViCare
Системні компоненти: оптимальна взаємодія

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

«Ціле більше від суми його складових».

Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії з якості, надійності та ефективності. Всі продукти об’єднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно підігнані один до одного. Оскільки комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє повністю розкрити потенціал сучасної техніки.

Системні компоненти включають все, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання та високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: