Тепловий насос
Viessmann VITOCAL 350-G

Тип теплового насосу: Розсіл / вода

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Виробник насосів: Viessmann

Фото

Загальні характеристики

Тип теплового насосу: Розсіл / вода

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Виробник насосів: Viessmann

Розсольно-водяний тепловий насос VITOCAL 350-G з тепловою потужністю: 7,5 - 84,6 кВт

Розсольно-водяний тепловий насос VITOCAL 350-G з тепловою потужністю: 7,5 - 84,6 кВт

Скористайтеся нашими перевагами

 • Ідеальний для радіаторного опалення завдяки високій температурі подачі.
 • Дуже тихий та економічний в експлуатації
 • Використання на власні потреби електроенергії, виробленої електрогенераторними модулями Vitovolt
 • Доступний у виконанні Master/Slave для більш високої потужності
 • Розрахунок енергетичного балансу для заявки на фінансову підтримку (у Європі)
 • Клас енергоефективності A++
* Клас енергоефективності згідно з європейською директивою № 811/2013

Високий комфорт ГВП для будинків на одну чи дві родини

Vitocal 350-G – це потужний тепловий насос з температурами подачі до 72°C. Він ідеально підходить для модернізації будинків із традиційними опалювальними приладами. Високий комфорт ГВП гарантується.

Тепловий насос пристосований для роботи в так званому режимі Master/Slave з другим таким самим насосом або Vitocal 300-G. Це рішення рекомендується для високої потреби в обігріві.

Оптимізація власного енергозабезпечення

Регулятор Vitotronic 200 оптимізує споживання теплового насосу Vitocal 350-G електроенергії, отриманої від власної фотогальванічної системи, щоб зменшити експлуатаційні витрати.

Особливості Vitocal 350-G

Потужний тепловий насос Vitocal 350-G типу розсіл/вода у своєму класі є найменш вібраційним завдяки спеціальній конструкції.

Для більш високої тепловіддачі, Vitocal 350-G може працювати в двоетапному режимі з додатковим тепловим насосом того ж типу або системою Vitocal 300-G як основний / додатковий і забезпечувати до 84,6 кВт. Така конфігурація системи дозволяє оптимально підібрати теплові насоси відповідно до вимог прямо з етапу планування.

Тепловий насос Vitocal 350-G забезпечує температуру подачі 70°C, тому підходить для модернізації будівель із радіаторами.

Особливості Vitocal 350-G
Переваги Vitocal 350-G

Переваги Vitocal 350-G

Висока температура подачі завдяки EVI

Vitocal 350-G забезпечує високу температуру подачі до 70 ° C. Це досягається завдяки холодильному циклу EVI (Enhanced Vapour Injection) проміжного впорскування пари, що охолоджує холодоагент, який потім можна стиснути вище ніж звичайно. Таким чином Vitocal 350-G підходить для використання у нових будівлях та модернізації.

Система ведучий / провідний для опалення та приготування гарячої води

Система ведучий/відомий Vitocal 350-G забезпечує високі температурні витрати для підігріву гарячої води, в той час як Vitocal 300-G (Відомий без власного регулювання) виробляє необхідну теплову потужність. Завдяки системі охолодження EVI Vitocal 350-G досягає високого значення COP-5,0, що сприяє низьким експлуатаційним витратам.

Робота з власною сонячною енергією

Vitocal 350-G вже підготовлений для економічно ефективної роботи із власною фотоелектричною системою. Інтелектуальна система керування забезпечує роботу теплового насоса на власній електроенергії.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA є підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (у Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 350-А виробництва Viessmann відповідає вимогам регламенту EHPA.

Знак якості EHPA
Комфорт у роботі

Комфорт у роботі

Зрозумілий, зручний, розумний: регулятор Vitotronic пропонує чудові функції для швидкого та точного керування будь-якою системою опалення.

Зв’язок

Vitotronic 200 також може працювати через програму на вашому смартфоні в будь-який час.

Vitoconnect 100 приєднує до мережі

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect 100 приєднує до мережі
Системні компоненти: оптимальна взаємодія

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

«Ціле більше від суми його складових».

Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії з якості, надійності та ефективності. Всі продукти об’єднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно підігнані один до одного. Оскільки комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє повністю розкрити потенціал сучасної техніки.

Системні компоненти включають все, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання та високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Додаток ViCare

Програма ViCare дозволяє власнику керувати системою опалення через смартфон. Робочий стан можна переглянути у будь-який час, а у разі несправності ви можете легко зв’язатися зі спеціалізованою компанією, контакти якої збережено у програмі.

Додаток ViCare
union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: