Тепловий насос
Viessmann VITOCAL 222-S

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Тип теплового насосу: Слит-теплові насоси

Виробник насосів: Viessmann

Фото

Загальні характеристики

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Тип теплового насосу: Слит-теплові насоси

Виробник насосів: Viessmann

Vitocal 222-S - приваблива за ціною спліт-система

Vitocal 222-S - приваблива за ціною спліт-система

Скористайтеся нашими перевагами

 • Розподіл внутрішньої частини, тихої в роботі, та зовнішньої, в якій здійснюється забір повітря
 • Легка установка та монтаж зовнішнього модуля
 • Компактні розміри внутрішнього модуля для інтеграції в кухонні меблі
 • Комфортне гаряче водопостачання через 210-літровий водонагрівач
 • Використання на власні потреби електроенергії, виробленої електрогенераторними модулями
 • Клас енергоефективності:
  теплова потужність 3,0 – 5,6 кВт: A ++ / A + *
  теплова потужність 7,7 – 9,06 кВт: A++/A++ *
*згідно з європейською директивою № 811/2013

Компактний тепловий модуль Vitocal 222-S (спліт-система) – це приваблива за ціною енергетична установка для нових приватних будинків. Якщо встановити лічильник тепла (опція), можна подати заявку на фінансову підтримку для оплати цього теплового насоса (у Європі).

Графічний екран регулятора Vitotronic 200 слугує для простого та інтуїтивного обслуговування. Великий дисплей підсвічується, він контрастний та зручний.

Опалення та охолодження

Vitocal 222-S можна реалізувати або як чисту опалювальну систему, або як систему для опалення та охолодження. У поєднанні із пристроєм для вентиляції приміщень забезпечує комфортне регулювання мікроклімату.

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 222-S, спліт-система

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 222-S, виконаний як спліт-система, екологічно та економно використовує тепло, що міститься у повітрі зовні. Доступний у виконанні тільки для опалення, або для опалення та охолодження.

Vitocal 222-S є одним з тихих у своєму роді. Завдяки технології Advance Acoustic Design (AAD) рівень шуму в нічному режимі складає всього 35 дБ (A) на відстані 3 метрів. Таким чином, Vitocal 222-S придатний для використання в районах із щільною забудовою.

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 222-S, спліт-система
Преимущества Vitocal 222-S

Преимущества Vitocal 222-S

Тихі зовнішні блоки Viessmann

Зовнішні блоки у новому дизайні мають привабливий вигляд. Окрім надзвичайно тихої роботи, вони мають дуже високі показники продуктивності та чудову оздоблення якісного продукту, виготовленого в Німеччині.

Низькі експлуатаційні витрати – висока ефективність

У нових зовнішніх блоках теплового насоса швидкісні спіральні компресори та асиметричний теплообмінник забезпечують високу ефективність. Особливістю теплообмінників є значно більші перерізи каналів на стороні води, ніж на стороні холодоагенту. Це дозволяє збільшити теплопередачу та зменшити витрати електроенергії на циркуляційний насос.

Ефективні та компактні енергетичні системи для опалення, охолодження, ГВП та вентиляції

Велика кількість варіантів за потужністю та оснащенням системної комбінації Vitocal 222-S з вентиляційним пристроєм Vitovent 300-F виробляє точне пристосування опалювальної системи до специфіки відповідного будинку, тому ця комбінація особливо корисна для новобудов.

Високоякісна рекуперація тепла вентиляційним пристроєм Vitovent 300-F підвищує економію енергії. Системна комбінація забезпечує теплову ефективність до 98%. У пасивному будинку системна комбінація може застосовуватися для підігріву повітрям. Гідравлічний нагрівальний елемент (постачається як опція) здійснює при цьому підігрів підведеного повітря.

Ефективні та компактні енергетичні системи для опалення, охолодження, ГВП та вентиляції

Дуже тихі зовнішні модулі від Viessmann

Нові зовнішні модулі мають ефектний вигляд і завжди приємні для погляду. Компанія самостійно розробила та виробляє пристрої з одним або двома вентиляторами. Крім того, що вони дуже тихі в роботі, модулі мають дуже високі показники продуктивності та виготовлені з якісного матеріалу. Made in Germany – зроблено у Німеччині.

Низькі експлуатаційні витрати, пов’язані з високою ефективністю

Компресор із частотним регулюванням та асиметричний пластинчастий теплообмінник забезпечують високу ефективність. Характерною особливістю цих теплообмінників є їх набагато більші поперечні перерізи каналів на стороні води, ніж на стороні холодоагенту. Це збільшує теплопередачу та зменшує енергоспоживання циркуляційного насоса.

Швидкий та простий монтаж

Компактні, малошумні внутрішні модулі можуть бути встановлені поблизу житлової забудови. І всі потрібні компоненти для опалення. Охолодження будівлі інтегровано. Зовнішня установка попередньо заповнена холодоагентом. Це забезпечує просту та швидку установку. Для малих перерізів труб холодоагенту потрібні лише невеликі прорізи.

Підвищення ефективності – коефіцієнт COP до 5,0 при A7 / W35

Важливі компоненти задіяні для підвищення ефективності. До них відноситься компресор із частотним регулюванням, асиметричний пластинчастий теплообмінник, а також випарник повітря з гофрованими пластинами.

Комфортне гаряче водопостачання

Компактний тепловий насос Vitocal 222-S забезпечує високий комфорт приготування гарячої води завдяки 210-літровому ємнісному водонагрівачу.

Регулятор Vitotronic с WLAN опційно

Контроль можна вести просто та інтуїтивно. Якщо тепловий насос поєднується з пристроями центральної вентиляції Vitovent 300-W або Vitovent 300-F, обидва пристрої можуть керуватися через регулятор Vitotronic 200.

За допомогою регулятора Vitotronic 200 тепловими насосами можна керувати дистанційно, через Vitoconnect – інтерфейс для підключення до Інтернету (постачається як приладдя) та безкоштовний додаток до смартфону ViCare. Крім того, система може також керуватися через Інтернет спеціалізованою компанією за допомогою Vitoguide за погодженням оператора.

Регулятор Vitotronic с WLAN опційно
Знак якості EHPA

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA є підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (у Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 350-А виробництва Viessmann відповідає вимогам регламенту EHPA.

Додаток ViCare

Програма ViCare дозволяє власнику керувати системою опалення через смартфон. Робочий стан можна переглянути у будь-який час, а у разі несправності ви можете легко зв’язатися зі спеціалізованою компанією, контакти якої збережено у програмі.

Додаток ViCare
Vitoconnect 100 приєднує до мережі

Vitoconnect 100 приєднує до мережі

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

«Ціле більше від суми його складових».

Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії з якості, надійності та ефективності. Всі продукти об’єднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно підігнані один до одного. Оскільки комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє повністю розкрити потенціал сучасної техніки.

Системні компоненти включають все, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання та високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Системні компоненти: оптимальна взаємодія
union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: